Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Źródła: G2 secure HooXi dla BLAST Premier Fall

. Ostatnia aktualizacja: 28 lipca 2022


Rasmus „HooXi” Nielsen jest częścią składu przekazanego BLAST Premier Fall Group przez G2 Esports, w skład którego wchodzi również Justin „jks” Savage, źródła powiedziały Dexerto.

Kapitan Danii został zarejestrowany jako kluczowy gracz w turnieju i musi przejąć ster od Aleksieja „Alexip” Verolainena,Dostał pozwolenie na zbadanie swoich możliwości już po sześciu miesiącach spędzonych z zespołem.

W tym momencie nie jest jasne, czy G2 chce podpisać HooXi na stałe, czy też zastąpi go w tym turnieju, który odbędzie się 19-28 sierpnia.

João Ferreira / Dexerto

HooXi doprowadził do pożarów w Kopenhadze na Majors w Sztokholmie i Antwerpii

Częścią kolekcji jest również Justin 'jks’ Savage, Kto ma zamiar zakończyć przejście do kompleksu G2?jak donosi Dexerto i 1pv.fr 27 lipca.

HooXi jest obecnie bez zespołu po rozwiązaniu składu Copenhagen Flames w następstwie Majora PGL w Antwerpii. Frederic „roeJ” Jørgensen i Nico „nicodoz” Tamjidi dołączają do Fnatic, a Jakob „jabbi” Nygaard podpisał kontrakt z Heroic.

wcześniej w tym miesiącu, Zgłoszono, że HooXi znalazł się na krótkiej liście Evil Geniuses Organizacja północnoamerykańska szukała nowego lidera w grze dla zespołu. Jednak Evil Geniuses podobno zamiast tego wylądowali Sanzhar „neaLaN” Iskhakovpozostawiając HooXi, aby znaleźć nową drużynę, która będzie go reprezentować.

READ  „Fortnite” przed rozpoczęciem sezonu 3 po zakończeniu chaotycznego wydarzenia na żywo