Tech

Zrestrukturyzowany programista Yakuza publikuje najfajniejsze zdjęcie personelu w historii, gdy twórca serialu opuszcza SEGA

zdjęcie: Studio RGG

Deweloper, który tworzy Yakuza I Reguła Gry, Ryu Ga Gotoku Studio (w skrócie RGG Studio), zostały oficjalnie zmodyfikowane po potwierdzonym odejściu twórcy serii Yakuza, Toshihiro Nagoshiego. nie było go bardzo podobno Powrót w sierpniu.

56-latek stał się legendarną postacią w SEGA, kierując kreatywną wizją i późniejszym sukcesem Yakuzy jako marki. Nagoshi zaczął swoją karierę w firmie w latach 90., kiedy pracował jako projektant grafiki komputerowej pod Shenmue Twórca Yu Suzuki. Można śmiało powiedzieć, że jego ostateczne dzieło w serii Shenmue będzie miało ogromny wpływ na Yakuzę jako całość.

Nagoshi nie jest też jedyną ważną postacią, która opuściła SEGA. Daisuke Sato, który od początku był związany z RGG Studio, również wychodzi. Sato, podobnie jak Nagoshi, jest kluczową częścią nieustającego sukcesu Yakuzy w ostatnich czasach. Został mianowany szefem studia dziewięć lat temu i od tego czasu rośnie w siłę.

Po odejściu zarówno Nagoshi, jak i Sato, następna generacja SEGA będzie musiała nosić pochodnię. Studio RGG wyróżniło siedmiu głównych deweloperów w Nowy wpis na blogu, i złóż je wszystkie razem, aby uzyskać jedno zdjęcie pracownika, które znajduje się na początku tego artykułu. Nie trzeba dodawać, że ci mężczyźni odziedziczyli słynne wyczucie stylu Nagoshiego.

Jak myślisz, co przyniesie przyszłość RGG Studio? Sen Kamurocho znajduje się w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Samsung i Lenovo tak naprawdę nie wezmą udziału w konferencji Mobile World w 2021 roku

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment