Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zremasterowane fizyczne wydanie Aspyr On Tomb Raider I-III: „Nie ogłaszaliśmy żadnych informacji”

Zremasterowane fizyczne wydanie Aspyr On Tomb Raider I-III: „Nie ogłaszaliśmy żadnych informacji”

Zdjęcie: Aspire, Crystal Dynamics

Tomb Raider I-III Remastered ukaże się już za kilka tygodni, a wielu fanów chce wiedzieć, czy będzie dostępna fizyczna kopia tej starej kolekcji. Będąc tam Niektóre ogłoszenia powinny być onlineOficjalnie nie było żadnego ogłoszenia.

Podczas niedawnego wywiadu z Nintendo Everything menadżer produktu Aspyr, Chris Bachar, wspomniał, że nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia. Innymi słowy, nie jest to jednoznaczne „nie”, więc może jest jeszcze nadzieja. Oto cała wymiana:

P: Czy są jakieś plany wydania fizycznego?

Absir: „Nie ogłosiliśmy żadnych informacji na temat fizycznej premiery Tomb Raider I-III Remastered”.

Oczywiście, nawet jeśli faktycznie nastąpi wydanie, ogłoszenie może zająć trochę czasu. Inne obawy, które często towarzyszą tym zapowiedziom, dotyczą tego, czy jest to karta do gry, czy token w wersji pudełkowej. Rozmiar pliku cyfrowego Tomb Raider I-III Remastered na Switcha wynosi obecnie 4,63 GB.

Wiele fizycznych wersji Aspyra zostało udostępnionych z ograniczonym systemem operacyjnym i było dostarczanych z kartą do gry. Niestety, najnowszy pakiet Star Wars Heritage Pack wydany przez firmę Aspyr wymagał od fanów pobrania gier Knights of the Old Republic.

Rzecz w tym, że w tej chwili nie ma oficjalnej wzmianki o faktycznej wersji Tomb Raider I-III Remastered. Jeśli otrzymamy jakieś aktualizacje, na pewno Cię o tym poinformujemy. Ta zremasterowana wersja Tomb Raidera będzie dostępna w sklepie internetowym Switch 14 lutego 2024 r.