Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Żonaty od pierwszego wejrzenia brytyjska gwiazda Paul dzieli się „z ciężkim sercem” oświadczeniem

Żonaty od pierwszego wejrzenia brytyjska gwiazda Paul dzieli się „z ciężkim sercem” oświadczeniem

Po wielu załamaniach serc i tygodniach szokujących wniosków sezon 2023 „Ślub od pierwszego wejrzenia w Wielkiej Brytanii” dobiegł końca. Wygląda na to, że w tym roku wiele narzeczonych i panów młodych występujących w programie Channel 4 było równie rozczarowanych jak widzowie w domu, a większość par rozstała się z programem.

Paul Lipa, który poślubił Tashę Gay podczas E4, podzielił się długim oświadczeniem na temat czasu spędzonego w serialu i tego, co czuje w związku z pożegnaniem. Duet jest jedną z niewielu historii sukcesu serialu, ponieważ podczas ponownego spotkania ujawnili, że nadal są razem i silniejsi niż kiedykolwiek.

Drugą parą, która nadal jest razem, są Peggy i George oraz Erica i Jordan, którzy również sprawili, że ich małżeństwo przetrwało poza procesem, jak donosi Wales Online. W wiadomości dla swoich fanów Paul podzielił się słodką wiadomością z Tashą, którą określił jako swojego „rocka i największego zwolennika”.

Czy należy anulować abonament telewizyjny? Daj nam znać

Powiedział też swoim obserwatorom, że po niesamowitej podróży pożegnał się z serialem „z ciężkim sercem”. Obok serii zdjęć Paul napisał: „Dzisiaj kończy się niesamowita podróż, w której odbywałem przez ostatnie dziewięć tygodni. Była pełna emocji, od podekscytowania po radość, od smutku po frustrację i z powrotem.

„Chociaż trudno opisać słowami, jak wyglądało to przeżycie, z całą pewnością mogę powiedzieć, że było to jedno z najprzyjemniejszych doświadczeń w moim życiu”. Paul kontynuował: „Jestem naprawdę wdzięczny zespołowi @cplproductions @channel4 @e4grams za umożliwienie mi podzielenia się moją historią ze światem.

„Bez nich to doświadczenie nie byłoby możliwe. Jestem również wdzięczny niesamowitemu zespołowi profesjonalistów, którzy wspierali mnie na całej mojej drodze.

„@indigo_wild_studio i eksperci @paulcbrunson @mel_shilling1 @charlenedouglasofficial okazali mi niesamowite wsparcie i udzielili mi bezcennych rad i wskazówek. Sprawili, że poczułem się ceniony i wspierany przez cały ten proces”.

READ  Wszystko, co musisz wiedzieć o Barbiecore