Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zobacz pierwsze spojrzenie na kolekcję Studio H&M, której premiera odbędzie się we wrześniu

Zobacz pierwsze spojrzenie na kolekcję Studio H&M, której premiera odbędzie się we wrześniu

zakupy

Jesienny spadek charakterystycznej limitowanej linii szwedzkiego detalisty to oda do przedstawiania bohaterek noir i powrót do niektórych klasyków z 10-letniego archiwum.

Długi, dopasowany płaszcz z zamkiem błyskawicznym w talii, śnieżnobiała koszula z dużą kokardą, dżinsy z niskim stanem ozdobione kryształkami w kolorze szampana i dopasowana marynarka z krótką czarną sukienką w kształcie litery A z ostrym jak brzytwa kołnierzem — wygląd i styl kolekcji H&M. Kolekcja Studio w tym sezonie to trochę bezpardonowo twarda dekadencja. Stylizacja kontynuuje gotycki styl, który można znaleźć dzięki charakterystycznym czółenkom ze skóry nappa i geometrycznej biżuterii.

Ale to nie wszystko ostre krawędzie.Pikowana kopertówka, jedna z kilku rzeczy powracających z archiwów H&M Studio, jest bardziej miękka w dotyku, przerobiona na jesień z gładkiej czarnej skóry, podobnie jak bardziej trwały i luksusowy wygląd kolekcji. Według marki tkaniny są w większości wykonane z materiałów pozyskiwanych w sposób bardziej zrównoważony, w tym poliestru pochodzącego z recyklingu i Tencelu. „W tym sezonie zespół projektowy inspirował się bohaterkami horrorów, których styl zawsze pozostaje wyrafinowany, bez względu na przerażające okoliczności” — mówi Linda Wikell, projektantka koncepcyjna w H&M Studio. „Chcieliśmy nadać temu dzianinowemu wyglądowi elementy, które dodają blasku, a jednocześnie są wystarczająco praktyczne, aby łatwo przechodzić między różnymi sytuacjami i porami roku”.Ceny wahają się od 79,99 euro za T-shirt do 299 euro za szyty na miarę płaszcz maxi. Wprowadzone na rynek w 2013 roku dwuletnie kolekcje Studio były dotychczas opracowywane wewnętrznie przez zespół projektantów atelier marki w Sztokholmie. Kolekcja jesień/zima 23 obchodzi 10. rocznicę powstania linii iw nowo rozszerzonym zakresie.Począwszy od tego sezonu, H&M Studio będzie oferować corocznie wiele kolekcji limitowanych, z kilkoma nowościami na sezon.

READ  Energa: Ponad połowa produkcji energii pochodzi z odnawialnych źródeł energii i dobre wyniki Grupy Energa w I półroczu 2023 roku

Kolekcja H&M Studio jesień zima ’23 będzie dostępna w wybranych sklepach i na hm.com od 28 września