Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zobacz najnowszy materiał Netflix. Jest też pierwsza klatka z Dianą!

Czekasz na nowe odcinki The Crown? W agencjach fotograficznych pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu, wykonane przez paparazzi. Zobacz, co zostało uchwycone podczas nagrywania The Crown 5.

Kilka dni temu Netflix ujawnił pierwsze oficjalne zdjęcie „Korony 5” z Imeldą Staunton, która w tym sezonie zagra Elżbietę II. To jednak nie koniec wiadomości dotyczących nadchodzącego sezonu tego Netflixowego sukcesu. Fotografom udało się uwiecznić zdjęcia ekipy pracującej na planie The Crown 5. Najbardziej zagmatwana była ramka, na której widać księżną Dianę. Dlaczego jest to ważne i interesujące? Peter Morgan, twórca „Korony”, wprowadził zasadę, że obsada zmienia się co kilka seriali, bo aktorzy w wieku 20-30 lat nie powinni grać dłużej niż kilkadziesiąt lat. W piątym sezonie The Crown zobaczymy nie tylko „nową” królową Wielkiej Brytanii, księcia Karola, ale także Dianę.

The Crown 5: Sprawdź najnowsze nagranie Netflix. Jest też pierwsza klatka z Dianą!

Chociaż Emma Corinne wyjątkowo zagrała Dianę w kolejnych odcinkach, zastąpi ją Elizabeth Debicki. Jednak wspomniana Imelda Staunton jest nową królową Wielkiej Brytanii (wcześniej tę rolę pełniły Claire Foy i Olivia Colman), a Olivia Williams zagra Camillę Parker-Bowles. Jest już kilka nieoficjalnych zdjęć zrobionych w Szkocji w agencjach fotograficznych. Kilka ujęć zrobiono w Macduff, w północno-wschodniej części kraju, gdzie dzielili sceny z księżniczką Anną i Elżbietą, oraz w XIX-wiecznym pałacu Ardverikie (Highlands), który „gra” w Balmoral Castle. Jednak w tym niewyraźnym ujęciu widać zamaskowanego Debickiego jako Dianę, a także młodych aktorów grających role Księcia Williama i Księcia Harry’ego. Badania:

Obrazy z planu „Korony 5” /Peter Jolly/Shutterstock/East News

Więcej zdjęć w galerii >>

The Crown 5: Co zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu? Wydarzenia, które będą oparte na fabule przyszłego sezonu

W 1990 roku premierem został John Major. Oczekuje się, że twórcy z pewnością zaprezentują wydarzenia z 1992 roku, które prasa nazywa „Annus horribilis”, co po łacinie oznacza „straszny rok”. W tym czasie rozpadły się trzy małżeństwa dzieci królowej, sprzedano skandaliczną książkę „Diana: Her True Story”, a pożar poważnie uszkodził zamek Windsor. Następnie, w 1995 roku, księżna Diana udzieliła głośnego wywiadu Martinowi Bashirowi. Rok później para rozpadła się, aw 1997 roku doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła Diana (wydarzenia, które nastąpiły po tym incydencie, zostały pokazane w filmie „Królowa” Petera Morgana).

READ  Mute Infor postanawia zmienić swoją technologię i przyspieszyć ekspansję zagraniczną