Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Znajdź ukryte funkcje oszczędzające miejsce Te genialne meble ogrodowe w Target są do 68% tańsze

Znajdź ukryte funkcje oszczędzające miejsce Te genialne meble ogrodowe w Target są do 68% tańsze

Możesz zarobić Dotdash Meredith, Yahoo Inc. Prowizja lub przychody z niektórych pozycji za pośrednictwem poniższych linków.

Uzyskaj duże oszczędności przed weekendem Dnia Pamięci.

Naprawdę proste / Rhys Herrington

Niezależnie od tego, czy jest to Twój dom Zewnętrzny obszar Składający się z rozległego dziedzińca i chodnika patio lub balkonu poza blokiem miejskim, zbliżające się nadejście lata oznacza rekreację na świeżym powietrzu dla każdego, bez względu na miejsce. Ale jeśli zdarzy ci się wpaść w ten drugi opis, w którym metraż jest luksusem i liczy się każdy centymetr, nadal możesz stworzyć wygodną i zachęcającą przestrzeń za pomocą inteligentnych, oszczędzających miejsce mebli z praktycznymi funkcjami — i Cel ma różne opcje Na sprzedaż teraz.

Jeśli chcesz zmaksymalizować przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu, znajdź meble i inne funkcjonalne znaleziska, które służą dwóm celom (pomyśl: ukryte przechowywanie). Możesz znaleźć zestawy do jadalni, opcje siedzenia i miejsce do przechowywania, które może służyć również jako miejsce do siedzenia, nawet o 68% taniej. Kontynuuj przewijanie Kosmiczne znaleziska na sprzedaż w Target Aby ulepszyć przestrzeń na zewnątrz przy najniższych kosztach.

< p> cel< /p>

Costway Space Saving Bambusowy zestaw trzech sztuk

Jeśli chcesz zjeść posiłek na świeżym powietrzu lub szukasz miejsca do siedzenia i dobrej książki, Ten trzyczęściowy zestaw Oferuje wygodę wyściełanych krzeseł wraz z praktycznym stołem do jedzenia lub przekąsek. Wykonany jest z odpornego na warunki atmosferyczne rattanu, a szklany blat ułatwia czyszczenie. Kompaktowa konstrukcja naprawdę oszczędza więcej miejsca, ponieważ krzesła wsuwają się w stół, więc po całkowitym złożeniu działa niezależnie jako stolik boczny, dopóki nie będziesz gotowy do ponownego użycia krzeseł.

Kupić: 193 USD (było 370 USD); target.com.

< p> cel< /p>

Oszczędzający miejsce pięcioczęściowy zestaw Costway z podnóżkiem

Posiadanie wygodnego miejsca do siedzenia ma ogromne znaczenie dla relaksu na świeżym powietrzu, i to Zestaw stół i krzesła osmańskie Oferuje tylko to i więcej. Każde krzesło z rattanową poduszką jest wyposażone w podnóżek, który zapewnia dodatkowe miejsce do siedzenia lub podparcie stóp. Fotele łatwo wsuwają się pod krzesła, dzięki czemu nie zajmują miejsca, gdy nie są używane. Możesz również zdjąć poduszki, aby wykorzystać tafty jako dodatkowe stoliki boczne do przechowywania jedzenia i napojów. Aby uzyskać dodatkowe opcje przechowywania, dołączony stolik boczny ma ukryte drzwiczki do przechowywania drobnych dekoracji, kubków na jedzenie lub butelek z wodą.

READ  Grupa Powys uruchomiła zbiórkę pieniędzy na rzecz przestrzeni społecznej

Kupić: Od 244 USD (było 450 USD); target.com.

< p> cel< /p>

Costway Pięcioczęściowy bambusowy stolik barowy z ukrytym schowkiem

On tego po prostu nie robi Wysoki stół z czterema stołkami Wygląda elegancko i pasuje praktycznie do każdego miejsca, ma dyskretne miejsce do przechowywania, w którym zmieścisz wszystkie niezbędniki do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Otwórz ukryte drzwiczki na stoliku, aby odsłonić dwie półki idealne do przechowywania zastawy barowej, talerzy, kubków i innych drobiazgów. Ponadto cztery wyściełane siedzenia (z wodoodpornymi, wyjmowanymi poduszkami) mogą również pomieścić napoje i małe naczynia na te noce, kiedy jest więcej rozrywki, a mniej siedzenia.

Kupić: 325 USD (było 1020 USD); target.com.

< p> cel< /p>

Suncast zestaw dwóch palet do przechowywania o pojemności 31 galonów

Jeśli masz jakąkolwiek przestrzeń na zewnątrz, wiesz, że skrzynia pokładowa jest niezbędna do przechowywania poduszek, zabawek, wtyczek lub czegokolwiek innego, co musisz chronić przed żywiołami. Ten Suncast zestaw dwóch ławek ze schowkiem Zapewnia nie tylko miejsce do siedzenia, ale także pozwala bezpiecznie przechowywać przedmioty. Jest wykonany z wytrzymałej żywicy i może utrzymać do 250 funtów, aby w razie potrzeby zapewnić dodatkowe miejsce do siedzenia. Aby ogrzać siedzisko podczas przyjmowania gości, wystarczy narzucić grzałkę Kolorowa poduszka lub poduszka na szczycie. Suncast też to ma Ten schowek do siedzenia A darmowy kosz na śmieci może być teraz w sprzedaży z 22-procentową zniżką.

Kupić: 203 USD (było 256 USD); target.com.

Bez względu na to, jaką masz przestrzeń na zewnątrz, istnieje wiele sposobów na kreatywne wykorzystanie jej w miesiącach letnich. Kliknij cel, aby je dodać Znajdź meble oszczędzające miejsce Z ukrytymi funkcjami w Twoim koszyku, dopóki są w sprzedaży przed weekendem Dnia Pamięci.

Aby uzyskać więcej naprawdę prostych wiadomości, sprawdź to Zarejestruj się, aby otrzymywać nasze najświeższe informacje!

READ  Zaufanie społeczności: Podcast o zdrowiu psychicznym Dad's Space – odcinek 2 – blog

Przeczytaj oryginalny artykuł na Naprawdę proste.