Top News

Zmniejszenie liczby strażaków z powodu polskiego nakazu szczepień

Polska – Braki kadrowe spowodowane obowiązkowymi szczepieniami dotknęły straż pożarną i ratownictwo – poinformował komisję konkursową kierownik miasta Matt Korsit na spotkaniu we wtorek wieczorem.

Powiedział, że trzech nienazwanych pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin odeszło z powodu nakazu.

Bath odszedł, aby objąć stanowisko pełnoetatowego pracownika w Iron Works, ale chodziło o zmianę kariery i lepsze możliwości finansowe, dodał Garside.

W innym przypadku zastępca kierownika miasta Nicki Broad powiedziała, że ​​wysłała wnioski o rejestrację wyborców do nieznanych mieszkańców osób trzecich.

„Nie wiemy, skąd one pochodzą” – powiedział Brad.

Brad poprosił mieszkańców o skontaktowanie się z urzędem miasta przed wypełnieniem i wysłaniem wniosków. Powiedział, że urząd miasta może sprawdzić, czy są zarejestrowani do głosowania.

Brad powiedział, że wnioski o niegłosowanie są również wysyłane do mieszkańców i proszono ich o ignorowanie ich.

Brad powiedział zarządowi, że otrzyma głosy nie tylko w Urzędzie Miasta na 30 dni przed głównymi wyborami.

W innym przypadku biuro szeryfa hrabstwa Androskok zgłosiło miastu, że z jezior i stawów w mieście skradziono kilka kajaków. Departament doradza mieszkańcom, aby wyciągnęli kajaki na brzeg i zabezpieczyli je oraz oznaczyli znakami, jeśli zostaną skradzione, a później znalezione.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

Poprzedni

READ  Dzień 5 Recenzja: Polska pieczęć miejsca Pucharu Świata U17; Mistrzowie Francji, Węgier i Kosowa - FIBA ​​U16 European Challengers 2021

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment