Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zmiana marki na PlayStation Home to marzenie fanów

Minęło już ponad sześć lat Gdzie Strona główna Playstation Zamknij swoje drzwi, sieciową grę PS3, w której możesz spotkać innych graczy w prawdziwym życiu, wziąć udział w wspólnych zajęciach i wybrać się na coś w rodzaju wycieczki. Potraktuj to jako nokaut Drugie życie I jesteś na dobrej drodze, ale całość zdecydowanie miała wyjątkowy urok Sony. Okazało się, że Sony niedawno odnowiło znak towarowy dla usługi PlayStation Home, przyznając im prawa do tej nazwy do 2028 roku. Nie można jednak pozwolić, aby to odkrycie wzbudziło nadzieję na powrót do usługi.

Jest bardzo prawdopodobne, że to wszystko Sony zasłania plecy i upewnia się, że ma prawo do nazwy, której kiedyś używała w znaczący sposób. Nie przeszkodziło to jednak fanom snuć teorii, jak może wyglądać PlayStation Home we współczesnej erze. Wielu sugeruje ożywienie go obok siebie Nadchodzący zestaw słuchawkowy PSVR firmy Sony Działa bardzo podobnie VRChat. To mogłoby być świetne, zwłaszcza jeśli przywraca wszystkie dostosowania i czynności, z których korzystał PlayStation Home. Inni powiązali to z innym bardzo niedawnym rebrandingiem – jednym Typ Soho Square. Nie jesteśmy tego pewni, ponieważ ta nazwa brzmi idealnie do ponownego uruchomienia Uciec (Zrób to, Sony).

Jest mało prawdopodobne, aby cokolwiek wynikło z tego rebrandingu, ale zawsze fajnie jest spekulować, jak PlayStation Home może wyglądać na PS5. Czy jesteś zainteresowany przywróceniem usługi? Spełnij marzenie w komentarzach poniżej.

READ  Poznaj młodą parę, która zarabia duże pieniądze na odsprzedaży zabytkowych przedmiotów kolekcjonerskich