Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zirytowani Brytyjczycy przybywają do cypryjskiego kurortu, ale okazuje się, że jest on nie do poznania wśród konstrukcji z ogromnymi dziurami, gołymi kablami… nawet przedstawiciel Jet2 w kasku i odblaskowej kurtce

Zirytowani Brytyjczycy przybywają do cypryjskiego kurortu, ale okazuje się, że jest on nie do poznania wśród konstrukcji z ogromnymi dziurami, gołymi kablami… nawet przedstawiciel Jet2 w kasku i odblaskowej kurtce

  • 56-letnia Helen Milner poleciała do Pafos na Cyprze ze swoim partnerem Anthonym
  • Luksusowy hotel ma być labiryntem ogrodzenia i muru

Para twierdzi, że była oszołomiona po przybyciu do swojego hotelu na Cyprze, gdzie okazało się, że okolica wygląda bardziej jak plac budowy niż luksusowy kurort.

Helen Milner, lat 56, poleciała do Pafos na Cyprze z partnerem Anthonym na tydzień na słońcu tego lata, ale spotkała ciężkich budowniczych i maszyny.

Zarezerwowała lot przez Jet2, który, jak mówi, wysłał swojego przedstawiciela, aby spotkał się z parą na miejscu, mając na sobie kask i kurtkę odblaskową.

Pracownik banku Helen twierdzi, że ona i jej partner mieli trudności z dostaniem się do i z głównego wejścia do ośrodka wypoczynkowego Bazylika, gdzie plac budowy dominował w okolicy.

Film nakręcony przez Helen pokazuje, jak goście musieli pokonać ogrodzenie, aby opuścić luksusowy hotel.

Film nakręcony przez Helen pokazuje szeroko zakrojone prace budowlane w pobliżu luksusowego hotelu
Twierdzi, że ona i jej partner mieli nawet trudności z dostaniem się do iz głównego wejścia do ośrodka wypoczynkowego Bazylika, gdzie w okolicy dominuje plac budowy.
Helen i Anthony zarezerwowali pobyt w Bazylice Holiday Resort (na zdjęciu) w Pafos na Cyprze

Helen filmuje, jak wychodzi z hotelu i zaczyna wędrować po żwirowym podjeździe, który powinien służyć jako główna droga do iz kurortu.

Budowniczych w kurtkach roboczych można zobaczyć na całej ulicy, a nagie kable można również zobaczyć leżące na otwartej przestrzeni wraz z głęboko wykopanymi dziurami.

Odsłonięte kable znajdują się pod ogrodzeniem łatwo dostępnym dla członków społeczeństwa, zapewniając daleki od idealnego widok na sanktuarium.

W trakcie filmu niebieska ciężarówka usuwa duże połacie gruzu z ośrodka, który jest następnie nękany przez wózek widłowy, który uniemożliwia Helen opuszczenie ośrodka, dopóki nie przejdzie obok.

Helen w zeszłym tygodniu podzieliła się w mediach społecznościowych swoją frustracją związaną z wakacjami, pisząc w środę: „Nie sądzę, żebym kiedykolwiek dokonała rezerwacji w Jet2 po naszych wakacjach na Cyprze, to Pafos w czerwcu tego roku.

„Nasz hotel jest na końcu tej ulicy, przedstawiciel Jet2 przychodził z kaskiem i odblaskami”.

READ  Oto Twoje pierwsze spojrzenie na NieR: Auto Physical Switch Edition, zamów teraz w przedsprzedaży

Jej post otrzymał ponad 100 polubień i setki komentarzy od osób podzielających frustrację Helen.

Przemawiając dzisiaj, Helen powiedziała: „Mój partner i ja pojechaliśmy na Cypr w czerwcu tego roku, ale byliśmy absolutnie zszokowani, że powiedziano nam o pracy poza hotelem i zajęło to trochę dłużej niż oczekiwaliśmy.

Zostało to dla nas rozplanowane tak, jakby to była główna magistrala wodociągowa lub ogólna konserwacja dróg – sam hotel był w porządku, mieliśmy apartament z 2 sypialniami i było w porządku, ale trochę przestarzały.

Helen w zeszłym tygodniu podzieliła się w mediach społecznościowych swoją frustracją związaną z wakacjami, pisząc w środę: „Nie sądzę, żebym kiedykolwiek dokonała rezerwacji w Jet2 po naszych wakacjach na Cyprze, to Pafos w czerwcu tego roku. Na zdjęciu: Helen ze swoim partnerem, Anthonym

Na zewnątrz było znacznie gorzej niż to, co nam wyjaśniono, ale Jet 2 odrzucił naszą skargę.

„Powiedziano nam, że trwają prace, ale nie w takim stopniu, bo inaczej nie pojechalibyśmy do Pafos”.

Ponad milion brytyjskich turystów odwiedza każdego roku Cypr, który jest zdecydowanie największą grupą demograficzną spośród czterech milionów turystów w kraju.

Skontaktowany przez MailOnline w celu uzyskania komentarza, Jet2 powiedział, że bada incydent.