Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zims Vodka wymienia muzyka Timothy’ego Lovelocka jako główny inspirator

#ZIMSLOVE powstało z przyjaźni między Terrym „TO” Olsonem, założycielem i dyrektorem generalnym Detroit– Z siedzibą w The Rebel Spirits Group i założycielem ZIMS Vodka, Lovelock, założycielem i dyrektorem generalnym Floryda Lovelock Music Group, firma rozrywkowa oferująca pełen zakres usług. Lovelock występował na specjalne okazje dla Ziggy Marleyi Pitbull i nie tylko.

Ziarno #ZIMSLOVE zostało zasiane na początku tego roku, kiedy Lovelock i jego zespół zaprezentowali ślub córki Olsona w Republika Dominikany. Lovelock powiedział, że po spotkaniu obaj mężczyźni odkryli „natychmiastową synergię”, taką jak przedsiębiorczość i oddanie rodzinom. Połączyło ich także 10 lat w biznesie i wspólne pragnienie zwiększenia obecności w mediach społecznościowych.

Po powrocie do Stanów, powiedział Olson, para zdecydowała, że ​​współpraca jako zespół „pomoże przenieść obie nasze firmy na wyższy poziom”. #ZIMSLOVE właśnie to zrobi, dostarczając zabawne, zabawne i pouczające wiadomości marketingowe dla konsumentów kochających wódkę i muzykę oraz organizując wydarzenia z wielokrotnie nagradzaną muzyką Lovelock i wódką ZIMS.

Śledź ZIMS Vodka na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i Twitterze na @zimsvodka.

Obserwuj Lovelock Music Group na Facebooku (@Lovelove-Music-Group), Instagramie (@lovelockmusicgroup) i Twitterze (@tlovelockLMG).

O WÓDCE ZIMS
Wódki ZIMS to najwyższej jakości polskie produkty ziemniaczane wyprodukowane w Polska, ojczyzna wódki. Wódki ZIMS 81 i ZIMS 59 są naturalnie wolne od GMO, bezglutenowe, wegańskie i koszerne. Oba produkty zaczynają się od unikalnego starożytnego doświadczenia destylacji PolskaDzięki autorskim recepturom, czystej polskiej wodzie i najwyższej jakości lokalnie uprawianych ziemniaków. Połącz to ze światowej klasy systemem filtracji, a otrzymasz tak zwaną „najczystszą i najdelikatniejszą wódkę na świecie”. Produkty ZIMS Vodka są produkowane przez The Rebel Spirits Group, LLC, oficjalnego importera ZIMS Vodka. ZIMS jest zastrzeżonym znakiem towarowym The Rebel Spirits Group, LLC Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.zimswódka.com.

O GRUPIE MUZYCZNEJ LOVELOCK
The Lovelock Music Group, LLC to firma rozrywkowa oferująca pełen zakres usług, prowadzona przez założyciela i dyrektora generalnego Timothy Lovelock. Jako muzyk/skrzypek Timothee występował na specjalnych imprezach dla Ziggy Marleypitbull krzak jeepaA Kevin DeskaA George BensonDr. Mohamed Ozoraz Krewella i Dwaide, a także wycieczki z firmami takimi jak Playboy, Walter Kluweroraz Black Enterprise i Verizon. po więcej informacji odwiedź www.lovelockmusicgroup.com.

READ  Znane stylistki paznokci o trendach w projektowaniu i polerowaniu

Wódka źródłowa ZIMS