Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zespoły Anonymous Content z New European Film Sales pracują nad północnoamerykańskimi prawami do filmu animowanego „The Peasants” twórców „Loving Vincent”

Zespoły Anonymous Content z New European Film Sales pracują nad północnoamerykańskimi prawami do filmu animowanego „The Peasants” twórców „Loving Vincent”

Ekskluzywny: Firma Anonymous Content nawiązała współpracę z New Europe Film Sales w celu obsługi praw północnoamerykańskich do filmu animowanego Chłopiwyreżyserowany przez nominowanego do Oscara Miłość Vincenta Filmowcy DK Welchman i Hugh Welchman.

Projekt został zaadaptowany z klasycznej powieści Vladislava Remonta pod tym samym tytułem i wyprodukowany w tym samym formacie obrazu olejnego, co Miłość Vincenta. Chłopi Opowiada historię Jagny, młodej kobiety zdeterminowanej, by utorować sobie drogę w granicach polskiej wsi z końca XIX wieku – siedliska plotek i nieustannych sporów, łączącej bogatych i biednych dzięki dumie ze swojej ziemi, przywiązaniu do barwnych tradycji i głęboko zakorzenionego patriarchatu. Kiedy zostaje uwięziona między sprzecznymi pragnieniami najbogatszego rolnika w wiosce, jego najstarszego syna i innych mężczyzn ze społeczności, jej opór stawia ją na tragicznym kursie kolizyjnym z otaczającą ją społecznością.

Więcej terminu

Anonymous Content podzieli się prawami obsady do filmu za pośrednictwem swojego niedawno uruchomionego działu sprzedaży i finansów, AC Independent. Polsko-serbsko-litewska koprodukcja jest produkowana przez Digitalkraft i Breakthru Films: Sean Bobbitt i Hugh Welchman, art. Zdjęcia: Agne Adomene, Breakthru Productions: Sean Bobbitt / Hugh Welchman, przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Centrum Filmowego Serbia i Litewskiego Centrum Filmowego.

New Europe Film Sales zajmowało się również sprzedażą filmu na całym świecie, zabezpieczając dystrybucję w ponad 40 krajach, w tym w niemieckojęzycznej Europie (Plaion), Francji (The Jokers), krajach Beneluksu (Paradiso), Korei Południowej (pierwsza emisja), Chinach (JL Film), Skandynawii (Another World Entertainment) i Hiszpanii (Karma).

AC Independent zajmowało się ostatnio sprzedażą projektów, w tym nadchodzącego filmu dokumentalnego Elona Muska w reżyserii Alexa Gibneya. piżmo, który został sprzedany do HBO North America i odniósł świetny interes podczas Festiwalu Filmowego w Cannes na początku tego roku. Jest także autorem wielu wyczekiwanych projektów, takich jak norweski film gatunkowy Einar Film Radzenie sobie z żywymi trupami i Raula Becka Orwella, z których oba zostały odebrane przez Neon. Dodatkowe projekty obejmują Jesse Moss gra wojennaPenny Lane Pani AmerykaElżbieta Lou Kochanka DespileraI klatka schodowaI w falachI Możemy być tylko wrogami i Alexa Gibneya W niespokojnych snach: muzyka Paula Simona.

READ  Przyszłość telewizji nadawczej: 5 pytań o przyszłość telewizji w 2023 roku

Najlepszy termin

Zapisz się do Biuletyn o terminie. Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.