Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zespół Cherry po cichu zaktualizował zasoby Steam dla Hollow Knight: Silksong

Zespół Cherry po cichu zaktualizował zasoby Steam dla Hollow Knight: Silksong

Zespół Cherry po cichu zaktualizował zasoby Steam na potrzeby długo oczekiwanej kontynuacji Hollow Knight, Hollow Knight: Silksong.

Jak zauważono Wario64 Z pomocą SteamDBHollow Knight: Silksong na platformie Steam otrzymało pierwszą znaczącą aktualizację od stycznia 2023 r., a zespół Cherry po cichu wymienił grafikę na zaktualizowaną wersję.

Hollow Knight: Silksong – zwiastun Xbox Game Pass – Xbox i Bethesda Game Show 2022.

Chociaż w żaden sposób nie wskazuje to na nadchodzącą datę premiery ani nic podobnego – przepraszam – zmiany w grafice witryny sklepowej są przynajmniej oznaką, że za kulisami wciąż trwają prace, ponieważ zespół przesłał „grafikę kapsuły „Dwa razy — to to grafika, którą widzisz w sklepie z grą — z ostatniego tygodnia, a najnowsza została przesłana wcześniej dzisiaj.

Z tego, co fani mogą stwierdzić, przesłano drugą wersję tego samego obrazu, aby poprawić mały błąd stylistyczny w obrazie przesłanym 21 września (wygląda na to, że w nazwie gry tylko jedno „L” było pisane wielką literą, a obraz został zmieniony Obie alternatywy są pisane wielkimi literami), ale jest to pierwszy raz, kiedy zespół Cherry wprowadził przez cały rok jakąkolwiek zmianę w witrynie sklepu Silksong Steam poza kilkoma poprawkami tagów, więc rób z tym, co chcesz (dzięki, PCGN).

W tej chwili Hollow Knight: Silksong nie ma oficjalnej daty premiery – ani nawet okna premiery – ale poinformujemy Cię, gdy to się zmieni.

„Hollow Knight bez wysiłku przedstawia dystopijny świat ukryty w podziemnym królestwie” – napisałem, recenzując Hollow Knight dla Eurogamer w 2018 roku. „Wybaczono by ci, że pomyliłeś jego oszałamiający styl z prostotą, mimo że jest wykonany ręcznie. Pomalowany ciemną, przytłumioną paletą, twoim eksploracjom towarzyszy mistrzowska ścieżka dźwiękowa, a grafika przypominająca kreskówkę jest szokująco urzekająca. Hollow Knight nie jest” Nie jestem zainteresowany karmieniem Cię łyżeczką historią lub trzymaniem Cię za rękę. Oczywiście może się to wydawać cudownie delikatne, ale pod pokręconą osłoną jest bezlitośnie okrutne, a czasami nawet niesprawiedliwe.

„Jest wiele do omówienia: dziwaczna obsada, niesamowite i precyzyjne scenografie, specjalne zdolności, Koloseum, larwy (och, bardzo je kocham), ale tak naprawdę jest to podróż zaprojektowana specjalnie z myślą o eksploracji i pewność siebie. Odkrycie, więc zamiast o tym czytać, nie mogę powstrzymać się od czytania o tym. „Ale zachęcam cię, żebyś w to zagrał. Jeśli szukasz dopracowanej platformówki (i możesz zmierzyć się z trudną, małą Metroidvanią bez krzyku ze złości i frustracji), umieść to na swojej liście życzeń lub jeszcze lepiej, zdobądź to teraz, nie pożałujesz.”

READ  Leaker twierdzi, że ukochana gra na konsolę Xbox pojawi się w tym roku na „konkurencyjnej platformie”.