Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zeke Warsi, syn Arshada Warsiego, wyraża chęć pójścia w ślady ojca: Muszę więcej pracować nad sobą i doskonalić swoje umiejętności |  Wiadomości o filmach indyjskich

Zeke Warsi, syn Arshada Warsiego, wyraża chęć pójścia w ślady ojca: Muszę więcej pracować nad sobą i doskonalić swoje umiejętności | Wiadomości o filmach indyjskich

Bollywood Był świadkiem narodzin wielu młodych gwiazd, które odważyły ​​się wejść do branży filmowej, podążając śladami swoich sławnych rodziców. nowo, Arshad Warsisyn Zeke’a Zidane’a Warsiego Wyraził chęć postawienia stopy w branży rozrywkowej.
A jeśli mowa o tym, na czym się obecnie koncentruje, ZekePowiedział Instant Bollywood: „Jestem na studiach, ale realizuję wszelkie drobne zainteresowania, jakie mam. Studiowałem film, odbywałem staż, robiłem różne rzeczy w tym zakresie. I mam na myśli to samo”. Podobieństwa do mojego stylu ubierania się i manier z moimi rodzicami są nieuniknione”.
Kiedy Zeke został zapytany, czy poszedł w ślady ojca i zajął się aktorstwem i kręceniem filmów, odpowiedział: „Bardzo interesuję się filmami. Studiowałem także w 11. i 12. klasie i bardzo mi się to podobało. Widzę więc, że to się dzieje, ale zobaczymy, że muszę jeszcze nad sobą popracować. Jeszcze trochę moich umiejętności, trochę je udoskonalę i wtedy zobaczymy, co to będzie.” W kwietniu br. Przewodnik Przedstawił swojego syna Zeke’a i córkę Zaina Zoe Warsi Dla mediów na wydarzeniu. Jego żona Marii Goretti On także im towarzyszył. Chętnie zobowiązali się do wspólnych zdjęć.
Arshad Warsi i Maria Goretti ma historię miłosną, która jest zarówno urocza, jak i trwała. Ich podróż od bycia współpracownikami do szczęśliwej pary to historia miłości i partnerstwa. Poznali się podczas dni modelowania pod koniec lat 90-tych. Maria, była stewardessa, pracowała w firmie zajmującej się prowadzeniem i prezentacją programów telewizyjnych. Dwie pierwsze ścieżki skrzyżowały się na planie tanecznego show Dance Dance, gdzie Arshad pracował jako choreograf.
Zaloty Arshada i Marii były pełne zabawy, śmiechu i wspólnej życiowej pasji. Spotykali się przez kilka lat i postanowili przenieść swój związek na wyższy poziom. W 1999 roku para pobrała się podczas prywatnej i kameralnej ceremonii.