Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zegarek Pixel zasilany baterią 300 mAh, zaawansowana komórka

Zegarek Pixel zasilany baterią 300 mAh, zaawansowana komórka

Podczas gdy wygląd nadchodzącego urządzenia Google z Wear OS całkowicie wyciekł, pozostaje wiele pytań dotyczących wewnętrznego sprzętu, który go zasila. Źródła mówią teraz 9do5Google Aby Twój zegarek Pixel Watch miał łączność komórkową i żywotność baterii.

Według źródła zaznajomionego z tą sprawą, Pixel Watch ma baterię o pojemności 300 mAh. Dowiedzieliśmy się również, że zostanie wprowadzona łączność komórkowa, choć nie jesteśmy pewni, jak to modeluje Trzy zostały zauważoneBedzie się różnić.

Najbliższym analogiem jest Galaxy Watch 4 (GW4) firmy Samsung. To urządzenie do noszenia, które również ma rozmiar 40 mm, ma baterię 247 mAh, która wystarcza na 40 godzin”długość pokazuZ Wear OS 3. Z naszego doświadczenia wynika, Mniejszy zegarek Galaxy 4 Bliżej urządzenia 24-godzinnego, w zależności od użytkowania. Zegarek Google z pewnością bije to na głowę pod względem pojemności fizycznej, ale nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę jego grubość 4 mm około 14 mm. Wczesne zegarki Pixel są również cięższe i ważą 36 gramów w porównaniu z 40-milimetrowym GW4, który waży 26 gramów (również mierzony bez pasków).

Kolejnym porównaniem baterii jest Fossil Gen 6 i jego bateria 300 mAh, która jest oceniana na dzień użytkowania w porównaniu z mniej energooszczędnym Snapdragon Wear 4100+. Skagen Falster Gen 6 Ten sam rozmiar baterii, a całkowity czas pracy baterii wynosi 24 godziny lub mniej.

Tymczasem najstarszy, Zegarek Galaxy 44 mm 4 Z naszego doświadczenia wynika, że ​​waży 30 gramów, ma baterię 361 mAh i generalnie wytrzymuje od 30 do 40 godzin, w zależności od użytkowania. Dopiero okaże się, jakie będą oficjalne wytyczne Google lub czy Wear OS zobaczy dodatkowe ulepszenia, aby zmaksymalizować jego żywotność. Kolejną ważną specyfikacją, która wciąż nie jest znana, jest szybkość ładowania zegarka Pixel Watch, jeśli chodzi o umożliwienie użytkownikom szybkiego doładowania w migiem. Jeśli zegarek korzysta z jakiejś formy ładowania Qi, tak jak robią to Samsung i Apple, rozsądne wydaje się oczekiwanie podobnych prędkości.

READ  Mówi się, że Valve pracuje nad laptopem do gier podobnym do przełącznika • Eurogamer.net

Wcześniej przewidywaliśmy, że Pixel Watch może być włączony przez Samsung Exynos. Użycie przez Google tego samego chipa W920, co w Galaxy Watch 4, nie byłoby zaskakujące. Pomiar wykazał, że rozmiar ekranu w Pixel Watch wynosi około 30 mm lub nieco poniżej 1,2 cala, co stanowi kolejne podobieństwo do Galaxy Watch 4.

chwila, 9do5Google Wspomniałem wcześniej o możliwych pikselowe wzory tarczy zegaraale tak naprawdę nie widzieliśmy, jak Google sprawi, że Wear OS 3 będzie lepszy od tego, czym jest Dostępny w emulatorze. Co więcej, największym pytaniem, jakie pozostaje, jest to, w jaki sposób Google wyceni Pixel Watch i kiedy będzie dostępny.

Więcej o zegarku Pixel:

Bena Seana, Dylan Russell i Kyle Bradshaw przyczynili się do powstania tego artykułu

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

https://www.youtube.com/watch?v=cJGuF-8COE