Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zdobądź PS5 i Modern Warfare 3 za 399,99 GBP dzięki tej wspaniałej ofercie na Czarny Piątek

Zdobądź PS5 i Modern Warfare 3 za 399,99 GBP dzięki tej wspaniałej ofercie na Czarny Piątek

Aktualizacja z 10 listopada: Argos to najlepsza oferta Cena pakietu wynosi 399,99 GBP do wyczerpania zapasów. Ten Pakiet Call of Duty Modern Warfare 3 na PS5 Okazało się, że cieszy się dużą popularnością i jest już wyprzedane w kilku sklepach. Amazon, GAME i Currys również mają ofertę za około 409 funtów. Chociaż nie jest to tak dobre, jak pierwotna oferta, jest to nadal doskonała oferta i zapewnia ogromną oszczędność 130–140 GBP w porównaniu z sugerowaną ceną detaliczną zakupu każdego z tych produktów osobno. Oryginalna historia jest kontynuowana poniżej.

Wczesny czarny piątek

PlayStation 5 + Call of Duty Modern Warfare Trzeci

PlayStation 5 + Call of Duty Modern Warfare III

Wczesny czarny piątek

PlayStation 5 + Call of Duty Modern Warfare Trzeci

Ta wczesna oferta z okazji Czarnego Piątku w Wielkiej Brytanii jest już o wiele lepsza od pozostałych i może być najlepszą zniżką, jaką widzimy w okresie świątecznych zakupów. Wraz z wkrótce premierą konsoli PS5 Slim na całym świecie, już zaczynamy widzieć ogromne zniżki na poprzedni standardowy model płyty PS5 i powiązane z nim pakiety.

Obecnie można je znaleźć u wybranych sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii Pakiet PS5 i Call of Duty Modern Warfare 3 (2023) za jedyne 399,95 GBPco stanowi już ogromną obniżkę od sugerowanej ceny detalicznej (SCD) wynoszącej 539,99 GBP, ale w sklepie EE pakiet można obecnie odebrać za 389,49 GBP z kodem 5GAMEDAYEE. Będzie to jedna z najlepszych ofert z okazji Czarnego Piątku w roku, ale z pewnością jest to wczesna oferta, ponieważ wygasa 7 listopada – więc działaj szybko, aby zabezpieczyć swoje zamówienie i uniknąć rozczarowań.

Biorąc pod uwagę, że najlepszą ofertą na PS5, jaką otrzymaliśmy w tym roku, była samodzielna zniżka w wysokości 400 funtów, trudno zignorować tę ofertę, która obejmuje teraz zupełnie nową zniżkę w wysokości 70 funtów. Chociaż nie możemy się już doczekać PS5 Slim, w tej chwili jest to najlepsza oferta na PS5, jaka kiedykolwiek była dostępna przed oficjalnym rozpoczęciem Czarnego Piątku.

READ  Złość z powodu zablokowania niektórym klientom Google Cloud dostępu do plików

Jeśli nie potrzebujesz PS5, Cena Modern Warfare 3 również spadła do 61,99 funtów Na Amazon teraz na PS5 i Xbox. Spodziewamy się więcej takich ofert w nadchodzących tygodniach i przez cały listopad, więc bądź na bieżąco z IGN lub śledź nas @IGNUKDeals Więcej aktualizacji z okazji Czarnego Piątku znajdziesz na Twitterze/X.

Robert Anderson jest ekspertem handlowym IGN i redaktorem ds. handlu. Możesz to śledzić @robertliam21 Na Twitterze.