Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zdefiniowano nową przestrzeń dla Centrum Zasobów Płci i Seksualności

Zdefiniowano nową przestrzeń dla Centrum Zasobów Płci i Seksualności

Joanne Hanner/Deley szef sztabu

Centrum zasobów płci i seksualności. Dział Spraw Studenckich zidentyfikował pierwsze piętro Piątego Domu w kompleksie Foster Walker jako nową przestrzeń.

Ponad rok po tym, jak studenci opowiadali się za rozbudową Gender and Gender Resource Centre do domu przy Sheridan Road, Dział Spraw Studenckich uznał pierwsze piętro House Fifth w kompleksie Foster Walker jako „średnioterminowe rozwiązanie” na przeniesienie do rzeczniczka Erin Carter powiedziała dziennikowi Daily Wednesday.

Podczas gdy uniwersytet planuje pracować nad długoterminowym rozwiązaniem, Carter powiedział, że znalezienie przestrzeni na najbliższą przyszłość było priorytetem.

„Northwestern rozumie, że chociaż z czasem wprowadzono modyfikacje istniejącego GSRC, obecna przestrzeń jest bardzo mała i musi się zmienić” – powiedział Carter The Daily w e-mailu.

W zeszłym roku Zrzeszony Samorząd Studencki Ustawodawstwo uchwalone Zaproponowana przez Rainbow Alliance przeniesienie GSRC do domu przy Sheridan Road.

Według ankiety ASG Student Survey 2020, 22,4% ankietowanych studentów NU określiło się jako geje. To odpowiednik około 2000 studentów, którzy mogliby korzystać z GSRC, powiedział Joe Scaletti, zewnętrzny prezes Rainbow Alliance. Jednak zgodnie z decyzją, obecna dwupokojowa przestrzeń na trzecim piętrze Centrum Uniwersyteckiego Norris może pomieścić maksymalnie 10 osób.

„Wciąż jesteśmy w tej obecnej przestrzeni, a to jest nie do przyjęcia” – powiedział Scaletti. „Pomysł, żebyśmy włożyli odnowioną szafę, która nie zmieniła się zbytnio przez lata, pokazuje, że naprawdę musimy pracować nad większą widocznością i przestrzenią”.

Carter powiedział, że teren pod nowy kompleks Foster Walker będzie większy niż obecna przestrzeń Norrisa i będzie blisko kampusu i biur lokalnych oraz zasobów.

Podczas gdy uniwersytet zidentyfikował nowe miejsce, Carter powiedział, że wciąż opracowuje harmonogram projektu relokacji. Dział Spraw Studenckich planuje zaangażować studentów LGBTQ+ w priorytetowe traktowanie przestrzeni, w tym korekty planu pięter.

READ  Dlaczego narażenie na pył kosmiczny jest nieuniknionym aspektem podróży kosmicznych?

Carter powiedział, że uniwersytet musi również zidentyfikować zasoby do przeprowadzki, a także zmienione zasady i procedury GSRC, ponieważ nie będzie już mieścił się w Norris.

„Praca będzie kontynuowana w celu znalezienia długoterminowego rozwiązania dla GSRC” – dodał Carter. „Jednak ważne było zdefiniowanie tego średnioterminowego rozwiązania, biorąc pod uwagę wyrażone potrzeby społeczności LGBTQIA”.

Wyobrażając sobie, jak będzie wyglądać przyszła przestrzeń studentów, Scaletti powiedział, że ma nadzieję, że będzie to otwarta przestrzeń wsparcia i społeczności, z salą konferencyjną do planowania wydarzeń queer i rozszerzoną biblioteką dla obecnej kolekcji centrum obejmującej ponad 300 queerowych przedmiotów. . książki.

Scaletty powiedział również, że chciałby znacznej rozbudowy zasobów, takich jak szafka dla studentów transpłciowych, która pomogłaby uczniom przezwyciężyć bariery inwazji finansowej i prywatności, które często towarzyszą relokacji.

Od czasu podjęcia decyzji przez ASG, dyrektor wykonawczy Campus and Community Inclusion Daviere Velázquez Phillip spotykał się co kwartał ze Scaletty i wiceprezes ds. studenckich Julie Payne-Kirchmeier, aby sprawdzić postępy GSRC.

Philip powiedziała, że ​​ceni sobie relacje z Rainbow Alliance i Multicultural Student Affairs, co pomaga jej zapewnić zaangażowanie uniwersytetu w poruszanie procesu transformacji, aby studenci mogli korzystać z nowej przestrzeni.

„Przeniesienie i rozbudowa GSRC zapewni przestrzeń, która odpowiednio wspiera budowanie społeczności, pozwala na lepszą alokację zasobów i zwiększa szanse na widoczność i rzecznictwo uczniów” – powiedział Philip.

Scaletti podkreślił wagę kontynuowania rozmów, które rozpoczęły się wraz z ich propozycją, nawet gdy nie są już studentami NU.

„Bez względu na to, kto będzie następnym prezydentem (Tęczowego Sojuszu), ważne będzie dla mnie, aby usiąść i porozmawiać z nimi o tym, jak dalej naciskać na aktywną przestrzeń queer” – powiedział Scaletti.

e-mail: [email protected]

Świergot: Umieść tweeta

Powiązane historie:

ASG i Payne-Kirchmeier rozmawiają o przeszkodach w transformacji w Centrum zasobów płci i seksualności, oś czasu

READ  Sonda NASA rejestruje zdjęcie zaćmienia Słońca pokazujące "góry księżycowe oświetlone od tyłu przez ogień słoneczny"

Asystent sekretarza generalnego omawia przeniesienie Centrum zasobów płci i seksualności

Centrum zasobów płci i seksualności celebruje zmiany i ekspansję