Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zawodnicy U16 biorący udział w Turnieju Rozwoju UEFA…

Zawodnicy U16 biorący udział w Turnieju Rozwoju UEFA…

Drużyna rozwojowa Irlandii Północnej do lat 16 będzie w tym tygodniu w Polsce na Turnieju Rozwoju UEFA.

Republika Południowej Afryki jest gościem mini-turnieju czterech drużyn z udziałem Polski i Luksemburga w północno-zachodniej Polsce.

Pierwszy mecz Irlandii Północnej odbędzie się dzisiaj (27 marca), kiedy zmierzą się z mieszkańcami RPA (godz. 14:00 BST). Miejscem imprezy jest stadion Osir w Police City.

Drużyny U16 zmierzą się z Luksemburgiem w tym samym miejscu w środę (początek o 14:00 BST) i wracają do gry w piątek z gospodarzami, Polską (start o 9:30 BST).

Trenerzy Michael McLean i Michael O’Connor wybrali 20-osobową kadrę na turniej.

W skład młodzieżowej drużyny z Irlandii Północnej wchodzą bramkarz Leeds United Owen Grainger i pomocnik Sheffield Wednesday Aiden Chopala.

Połowa drużyny gra w klubowej piłce nożnej dla Linfield, podczas gdy trzech członków drużyny gra w Derry City.

Dziewięciu członków uczęszcza do irlandzkiej FA JD Academy we współpracy z UEFA, z siedzibą na Uniwersytecie Ulster w Jordanstown.

Drużyna rozwojowa Irlandii Północnej U16:

Bramkarze – Josh Gracey (Glenavon), Owen Grainger (Leeds United).

Obrońcy – Conor Haughey (Glendoran), Conor McVeigh, James Simpson, Noah McDonnell i Alex Watson (wszyscy Linfield), Caoimhan McDermott (Derry City).

Pomocnicy – Blaine McClure, Callum Burnside i Dylan Stitt (wszyscy Linfield), Jack Doherty i Fionn Duffy (obaj Derry City), Aaden Chobala (Sheffield Wednesday).

Napastnicy – Brayden Graham, Kenzie Beatty (na zdjęciu) i Cole Branigan (wszyscy Linfield), Chris Atherton (Glenavon), George Feeney (Glendoran), Sean Corry (Ballynamallard United).

READ  Wizz Air rozszerza działalność w Polsce o 8 nowych tras z lotnisk regionalnych