Tech

Zawartość do pobrania Tiny Tina DLC z Borderlands jest teraz bezpłatna i niezależna od Epic Store

Atak Tiny Tiny na Dragon Keep był pierwotnie Borderlands 2 DLC, ale jest teraz dostępne jako samodzielna wersja o nazwie Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure. Działa jako degustator tego, co ma nadejść w jego następcy, Cuda Tiny TinaW przyszłym roku.

Chociaż Dragon Keep będzie kosztować na Steamie, jest dostępny za darmo w Epic Games Store przez tydzień.


Możesz udać się do Sklep z grami epickimi Pobierz go za darmo w dowolnym momencie od teraz do 16 listopada. Potem – i Na Steamie teraz – Kosztuje 8 GBP / 10 EUR.

Assault On Dragon Keep to w zasadzie gra fantasy z Borderlands, osadzona w światowym TTRPG o nazwie Bunkers & Badasses. Nadal używasz broni, ale teraz strzelasz do fantastycznych stworzeń, a jej historia wykorzystuje metanarrację, by parodiować wiele fantastycznych metafor w typowy dla Borderlands sposób. (Zdefiniowałbym ten wzór jako: „głośno”).

Ciekawe jak się trzyma. To ponowne wydanie Dragon Keep wydaje się być dokładnie takie samo jak oryginał, ale z „zupełnie nowymi łupami i kosmetykami”. Dużą atrakcją i pochwałą dla oryginalnej wersji było to, że wydawało się, że zrobiła więcej i wykroczyła poza typowy kawałek DLC. Po usunięciu tego z tego kontekstu, zastanawiam się, jak się czujesz.

Podobnie, zastanawiam się, jak poczuje się kraina czarów Tiny Tiny, kiedy najwyraźniej weźmie pomysły Dragon Keep i podda je pełnemu leczeniu na przyszłoroczną grę. Jego uruchomienie planowane jest na 25 marca 2022 r.

READ  Najgorsza rzecz na ziemi

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment