Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zastosowania polerowanego batonika migdałowego o szybkim wzroście – Winnipeg Free Press

Zastosowania polerowanego batonika migdałowego o szybkim wzroście – Winnipeg Free Press

Blisko ciebie: migdałowy sztyft do paznokci, najprawdopodobniej, jeśli jeszcze go tam nie ma.

Sieć supermarketów Winnipeg otworzyła w ciągu ostatnich dwóch lat pięć sklepów w stolicy Manitoby. Do końca roku planuje wypuścić co najmniej cztery kolejne.

Otwarte zostaną również lokale w Toronto, Calgary, Vancouver i Saskatoon.

Thomas Nguyen, dyrektor generalny firmy, zakłada siedzibę główną w Wietnamie w celu ekspansji w Azji i spogląda na Stany Zjednoczone w 2023 roku.

„Czasami trudno jest znaleźć wystarczająco dużo czasu w ciągu dnia” – powiedział Nguyen w wywiadzie.

Obecnie w Almond Nail Bar jest osiem lokalizacji, ale od 2017 roku była tylko jedna. Został otwarty jako Cristalla Spa przy Grant Avenue w 2010 roku.

„W tamtym czasie… nie miałem doświadczenia w tej dziedzinie” – powiedział Nguyen, dodając, że widzi zapotrzebowanie na usługi salonowe.

RUTH BONNEVILLE / WINNIPEG BEZPŁATNA PRASA

Thomas Nguyen, dyrektor generalny Almond Nail Bar, zakłada siedzibę główną w Wietnamie w celu ekspansji w Azji i spogląda na Stany Zjednoczone w 2023 roku.

Witryna oferowała między innymi usługi masażu, cukierki i przedłużanie rzęs. Jednak Nguyen powiedział, że usługi pedicure są najbardziej popularne.

W 2017 roku czas na rebranding. Masaż został wykluczony. Manicure i pedicure zajęły centralne miejsce pod nowo nazwanym batonikiem migdałowym.

„To było dobre… oznaczało to, że nadchodziło coś nowego” – powiedział Raj Prair, który pracował jako estetyk w firmie Kristal-turned-Almond.

Brar, 34 lata, zapisał się do pracy dla Nguyena dziesięć lat temu — z gwiazdką.

„(Powiedziałem): będę z tobą pracował do końca… chyba że mam swój[sklep]”, powiedział Brar.

Przeprowadziła się z Pendżabu w Indiach, aby stworzyć lepszą przyszłość dla dwójki swoich dzieci. Powiedziała, że ​​zespół Nguyena pomógł jej uzyskać licencję kosmetyczki podczas pracy jako stylistka paznokci w Crystal.

Obecnie prowadzi witrynę Almond’s Garden City.

READ  Schulz przekonuje, że inwestycje w zielone technologie powodują spowolnienie niemieckiej gospodarki

„Nadal trzymam się ich” – powiedziała. „Kocham go.”

Rozwój firmy przyspiesza chęć pracowników do prowadzenia własnych sklepów. Nguyen powiedział, że sześć miesięcy po otwarciu drugiej migdałowej gwoździarki na ulicy Sainte-Anne, członek personelu chciał objąć prowadzenie. To było w 2017 roku.

Nguyen otworzył trzecią lokalizację w Park City w następnym roku.

„Około dziewięć miesięcy później inny pracownik również chciał przejąć” – powiedział. „To dało nam pomysł na franczyzę”.

Brar powiedział, że drzwi zawsze były otwarte dla posiadania migdałowej deski do paznokci.

Powiedziała: „Zawsze oferują…” Cóż, kiedy będziesz gotowy… jesteśmy tam, aby ci pomóc”.

Dyrektor generalny powiedział, że niebezpieczeństwa związane z zielonym oświetleniem dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w przedsiębiorczości odbiły się echem w umyśle Nguyena. „Pod koniec dnia[doświadczenie zawodowe]jest czymś, czego można się nauczyć”.

RUTH BONNEVILLE / WINNIPEG BEZPŁATNA PRASA

Thomas Nguyen, dyrektor generalny Almond Nail Bar, z dyrektorem marketingu i komunikacji Joelem Schmidtem.

Powiedział, że zamiast tego szuka pasji i etyki pracy. Seria pomaga franczyzobiorcom w zdobywaniu wiedzy instytucjonalnej – poznając m.in. strukturę biznesową, finanse i podatki.

Nguyen powiedział, że właściciele płacą 15 tys.

Wzrost zahamowany podczas faz zamknięcia pandemii COVID-19, gdy salony paznokci Manitoba zostały zamknięte.

„Niektóre rachunki (nie mogliśmy) zapłacić w tym czasie”, powiedział Brar, dodając, że to jej mąż, kierowca ciężarówki, zapłacił koszty.

Jednak Nguyen powiedział, że po zamknięciu doprowadziło do odbicia w liczbie klientów w wielu lokalizacjach.

„Kiedy strona została ponownie otwarta, zrobiło się bałagan”, powiedział, dodając, że niektóre witryny przynoszą rocznie ponad milion dolarów.

To zależy od lokalizacji: Brar powiedziała, że ​​wiele osób jeszcze nie wróciło do jej salonu, podczas gdy inne lokalizacje są w pełni zarezerwowane.

Irina Leshkov stała się w zeszłym roku stałym klientem batona migdałowego. Usiadła z darmowym cappuccino i masowała stopy w sklepie Brar w czwartek.

READ  Jakie powinno być stanowisko negocjacyjne Niemiec z Rosją?

„To usługa A-1”, powiedziała, dodając, że odwiedza ją co dwa tygodnie, ponieważ jest to „ucieczka”, środowisko jest czyste, a personel przyjazny.

„To, co widzieliśmy z naszymi liczbami i wydajnością, nadal istnieje”.– Thomas Nguyen, dyrektor generalny Almond Nail Bar

Nguyen powiedział, że w całym kraju pojawiają się wezwania do posiadania migdałowej sztabki do paznokci. lokalizacje w Calgary i Toronto zostaną otwarte w przyszłym miesiącu; Saskatoon i Kolumbia Brytyjska przyjdą później.

Sklepy zostały otwarte na Henderson Highway, w CF Polo Park iw Southglen w ciągu ostatniego roku. Kolejna witryna Winnipeg, na Academy Road, ma zostać uruchomiona w przyszłym miesiącu.

Na Portage Avenue, Kenaston Boulevard i St. Ważne przed końcem 2022 roku.

Fang Wan, profesor biznesu na Uniwersytecie Manitoba, powiedział, że Almond Nail Bar zapewnia marketing, produkty i platformę internetową – obszary, o których wielu właścicieli salonów lub potencjalnych właścicieli często nie wie.

„Dlatego (Almond Nail Bar) ma przewagę i przewagę konkurencyjną i dlatego może przyciągać franczyzobiorców”.

Nguyen nie spodziewa się, że numer salonu firmy będzie zbyt duży dla Winnipeg.

„To, co widzieliśmy z naszymi liczbami i wynikami, popyt nadal istnieje” – powiedział.

Ceny są rozsądne, biorąc pod uwagę „luksusowe doświadczenie”, które przyciąga klientów, powiedział Joel Schmidt, dyrektor ds. komunikacji w Almond Nail Bar.

Firma produkuje własny żel do paznokci. Oferują gotowe zestawy żelowe do aplikacji w swoich sklepach, co skraca czas manicure i poprawia jego integralność pionową.

[email protected]

Plaża Gabriela

Plaża Gabriela
Reporter

Gabe jest wielkim fanem ludzi, pisania i uczenia się. Wiosną 2020 roku ukończyłam Creative Communications Program w Red River College.