Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zarejestruj się już dziś w naszej Space Cafe – „Black Ops by Dr. Emma Gatti”

Zarejestruj się już dziś w naszej Space Cafe – „Black Ops by Dr. Emma Gatti”

to jest Black Ops Space Café i będzie zawierać Namrata Goswamiu który jest niezależnym badaczem kosmosu i polityki mocarstw, w rozmowie z dr Emma Gattiredaktor naczelny SpaceWatch.Global.

Odcinek 1: Polityka kosmiczna i geopolityka: gra strategiczna z wagą, wartościami i kulturą

Black Ops powraca z mini-serią poświęconą w całości wizerunkowi Indo-Pacyfiku i globalnej przestrzeni geopolitycznej. Bohaterem miniserialu będzie dr Namrata Goswami, niezależny badacz kosmosu i polityki supermocarstw. Dr Goswami jest członkiem wydziału Thunderbird School of Global Management, Arizona State University. Jest także konsultantem w Space Fund Intelligence oraz gościnnym wykładowcą na sympozjum „India Today: Economy, Politics, Innovation and Sustainability”. Jest także autorką książkiSky Scramble: rywalizacja supermocarstw o ​​kontrolę zasobów kosmosu”.

W odcinku 1 odcinka VI Namrata omówi z redaktor naczelną SpaceWatch Global Emmą Gatti wartości, interesy i kultury Stanów Zjednoczonych, Chin, Rosji, Indii i Japonii, aby wyjaśnić swoje inwestycje w zdolności kosmiczne. Dyskusja pozwoli dogłębnie ocenić, dlaczego przestrzeń kosmiczna istnieje w XXI wieku i dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa narodowego, manewrów geopolitycznych, prestiżu, siły i wpływów w systemie międzynarodowym.

Publiczność będzie miała możliwość zadawania pytań.

to jest Space Café „Black Ops dr Emmy Gatti” Będzie on prowadzony w języku angielskim 23 listopada 2022 r. o godzinie 16:00 czasu środkowoeuropejskiego.

SpaceWatch.Globalny to europejski magazyn i portal cyfrowy dla osób zainteresowanych przestrzenią kosmiczną i dalekosiężnym wpływem sektora kosmicznego.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś.

Żeby się zarejestrować proszę kliknij tutaj

READ  Woda w pyle asteroid może dostarczyć wskazówek dotyczących pochodzenia życia na Ziemi | przestrzeń