Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zarejestruj się już dziś na WebTalk w Space Café – „33 minuty z Space Communications Alliance”

Zarejestruj się już dziś na WebTalk w Space Café – „33 minuty z Space Communications Alliance”

to jest Space Cafe Web Talk i będzie zawierać RZałożyciele Sojuszu Komunikacji Satelitarnejw rozmowie z Torsten Kringingwydawca SpaceWatch.Global.

Następny poziom świadomości kosmicznej i komunikacji kosmicznej?

Misją Space Communications Alliance (SCA) jest łączenie innowatorów kosmicznych z klientami i partnerami poprzez zintegrowane działania public relations, content marketing i kampanie w mediach społecznościowych, które przynoszą wymierne rezultaty. Co najważniejsze, SCA jest pierwszą w branży w pełni zintegrowaną, dedykowaną siecią komunikacji marketingowej. Tak więc firmy, organizacje publiczne i organizacje pozarządowe mogą prowadzić globalne lub lokalne kampanie/projekty dzięki jednemu partnerowi, SCA, który skupia międzynarodowy i multidyscyplinarny zespół ekspertów, którzy od dziesięcioleci są w czołówce sektora kosmicznego.

ciekawski? Posłuchaj więcej założycieli:

SpaceWatch.Global to europejski magazyn i portal cyfrowy dla osób zainteresowanych kosmosem i dalekosiężnym wpływem sektora kosmicznego.

to jest Space Cafe Web Talk Będzie on prowadzony w języku angielskim 13 września o godzinie 16:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś.

Ta powtarzaćGister proszę kliknij tutaj

READ  Odsłonięte: setki miliardów gwiazd. Teraz znajdźmy ją na całe życie | Louisa Preston