Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapraszamy do obejrzenia tego uroczego domu z dużą przestrzenią na zewnątrz i ogrodem

Zapraszamy do obejrzenia tego uroczego domu z dużą przestrzenią na zewnątrz i ogrodem

Hough Fold Way w Harwood jest wystawiony na sprzedaż wraz z Cardwells w Bolton za 350 000 funtów.

Przechodzisz przez gościnny korytarz w kształcie litery L, który prowadzi do szatni WC, umywalki, podłogi wyłożonej kafelkami i podgrzewanego wieszaka na ręczniki.

Kuchnia w sali śniadaniowej jest profesjonalnie wyposażona w szafki z białym połyskiem, urządzenia Neff, narożny zlewozmywak ze stali nierdzewnej z dużą ilością blatu, szafki dolne, szuflady, szafki ścienne, piekarnik/grill, kuchenkę mikrofalową, szklaną płytę grzejną i wyciąg. Zintegrowana zmywarka.

W salonie znajdują się podwójnie przeszklone drzwi uchylne i potrójnie przeszklone PCV oraz nowoczesne podłogi laminowane.

W jadalni znajduje się również podłoga laminowana, okna z podwójnymi szybami PCV i podwójne drzwi do ogrodu.

Na górę Wejście na górę prowadzi po drabinie na strych, który jest podzielony na strych, jasny. Okno z podwójnymi szybami PCV.

W głównej sypialni znajduje się podwójna szafa i piękna łazienka.

Ma narożną kabinę prysznicową, mieszacz prysznicowy, WC i umywalkę, ściany wyłożone kafelkami, podgrzewany wieszak na ręczniki, podwójne szyby z PCV.

Sypialnia druga ma również wbudowane szafy, szafkę na poddaszu, laminowaną podłogę, podwójne okno z PCV i grzejnik.

Sypialnia trzecia ma również podwójnie oszklone okno PCV, grzejnik i laminowaną podłogę.

W łazience znajduje się wanna w kształcie litery P z baterią prysznicową powyżej, umywalka, WC, podgrzewany wieszak na ręczniki, ściany w pełni wyłożone kafelkami i okna z podwójnymi szybami z PCV.

Do domu przynależy garaż, do którego prowadzi dwukierunkowy betonowy podjazd.

W garażu znajduje się zlewozmywak i hydraulika do pralki automatycznej w garażu.

Przedni ogród to podjazd i parking, podczas gdy tylny ogród jest cechą nieruchomości i jest większy niż przeciętny, równy i zagospodarowany z dwoma dobrze wypielęgnowanymi trawnikami, patio i granicami.

Istnieją nowoczesne pokoje ogrodowe z zasilaniem / oświetleniem, siecią WIFI itp., domek ogrodowy, oświetlenie zewnętrzne.