Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapowiedź: Polska vs Łotwa – przewidywania, informacje o drużynach, składy

Zapowiedź: Polska vs Łotwa – przewidywania, informacje o drużynach, składy

W SportsMall znajdziesz podgląd wtorkowego meczu towarzyskiego pomiędzy Polską a Łotwą, w tym prognozy, informacje o drużynach i możliwe składy.

Dwie drużyny, którym nie udało się bezpośrednio zakwalifikować do Euro 2024, zamykają rok wtorkowym meczem towarzyskim. Polska Kompozytor Łotwa na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Michaela PropiersaPodopieczni Wina zajęli trzecie miejsce w grupie E, wykluczając się z play-offów, podczas gdy ich goście zajęli ostatnie miejsce w grupie D z trzema punktami na koncie.


Zapowiedź zawodów

©Reuters

Polska nie była zmuszona oglądać Mistrzostw Europy na wyjeździe od 2004 roku – w 2016 roku awansowała do ćwierćfinału po obu stronach wyników z fazy grupowej w latach 2008, 2012 i 2020 – ale Orły wciąż mają przed sobą mnóstwo pracy Do. Skorzystaj z ich biletu do finału.

Ponieważ awans do rundy pucharowej Mistrzostw Świata 2022 był opóźniony, wydawało się, że Grupa E przejmie kontrolę nad Polską, ale osiem meczów i dwóch menadżerów później wtorkowi gospodarze pokonali w grupie przewagę Albanii i Czech.

Dwa starcia u siebie z Mołdawią i Czechami dały Polsce istotną szansę na wejście do pierwszej dwójki, ale podopieczni Propiersa w obu meczach zremisowali 1:1 i zajęli trzecie miejsce ze stratą punktu do drugiego. Ponownie dostać się do play-offów.

Jeśli Chorwacja i Włochy nie zakwalifikują się od razu, Polska wejdzie na ścieżkę A play-offów z czołowym rozstawieniem, ale Orły powinny być wdzięczne za przerwę w rywalizacji w tym tygodniu i odnotowując zaledwie dwa zwycięstwa nad Wyspami Owczymi. W ostatnich sześciu meczach kwalifikacyjnych do Euro.

Gospodarze rozegrali w tym roku tylko jeden mecz towarzyski, ale był to opłacalny wysiłek, ponieważ pokonali Niemcy 1:0, gospodarzy Euro 2024. Fernando SantosaOd porażki z Czechami w 2018 roku przedłużyła swoją passę meczów bez porażki w meczach pokazowych do siedmiu meczów.

Trener Łotwy Dainis Kazakevics przed meczem 15 października 2023 r©Reuters

READ  2023 ILCA 6 Mistrzostwa Świata Juniorów i Mężczyzn w Gdyni Dziwono, Polska

Być może polska kampania kwalifikacyjna nie została jeszcze ukończona i odkurzona, ale Łotwa została zmuszona do refleksji nad kolejną niezapomnianą kampanią przygotowawczą, w której osiem razy wychodziła na boisko w grupie D i przegrywała siedem z nich.

Zwycięstwo 2:0 nad Armenią było jedenastym krzykiem Wilków w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a po tym samotnym zwycięstwie zespół przegrał z Turcją i Chorwacją. Major Lovro I Andrzej Kramarić W sobotę przeciwko temu drugiemu.

Ostatnia nieobecność Polski na mistrzostwach Europy miała miejsce w 2004 r., kiedy Łotwa przez przypadek wzięła udział w swoim jedynym dużym turnieju jeszcze 19 lat temu, ale szybkie wyjście z fazy grupowej – w której nie udało jej się odnieść zwycięstwa – poprzedziło pięć nieudanych prób. Powrót do wielkiego czasu.

Łotwy nie uratuje nawet awans do Ligi Narodów C, gdyż miejsce w play-offach zarezerwowane dla najwyżej notowanej drużyny Ligi D trafi do Estonii, a odbudowa na 2024 rok rozpoczyna się już dla głównego trenera. Denise Kazakevics i spółka

Łotwie udało się pokonać Polską w eliminacjach do Euro 2004, ale 11 Wilków przegrało cztery z rzędu z Orłami. W 2019 r Robert Lewandowski Trzykrotna passa.

Przyjazny dla Polski Format:

Format Polska (wszystkie mecze):

Przyjazny dla Łotwy format:

Format Łotwy (wszystkie mecze):

REKLAMA – TREŚĆ PONIŻEJ:


Wiadomości grupowe

Reprezentant Polski Jakub Piotrowski świętuje zdobycie pierwszego gola z kolegami z drużyny 17 listopada 2023 r©Reuters

Oprócz utraty prawego obrońcy na rzecz Aston Villi Matty gotówka Polska znalazła kolejnego obrońcę w Heerenweins po kontuzji przed meczem z Czechami Paweł Bochniewicz W piątek opuścił boisko po 58 minutach z objawami rwy kulszowej.

Polski Związek Piłki Nożnej potwierdził, że Bochniweicz wróci do swojego klubu, aby rozpocząć rehabilitację, co oznacza, że ​​Probierz będzie miał o jednego obrońcę mniej powołania na wtorkowy mecz; Mateusz Wieteska I Patryk Beda Jedyna alternatywa w sercu bezpieczeństwa.

Punkt centralny Neapolu Piotr Zieliński W szczególności podczas zeszłotygodniowej wizyty w Czechach pozostawiono go na ławce rezerwowych i nie mając tutaj nic poza przechwalaniem się, okaże się, czy 29-latek zostanie wrzucony z powrotem do podstawowej jedenastki.

READ  Polska zmierzy się z Cross Keys po obozie treningowym walijskiego rugby

Z kolei Łotwę wzmocni powrót doświadczonego reprezentanta kraju w roli pomocnika na wtorkowy mecz towarzyski. Edwards MC – który współpracuje z Raufosem w Norwegii – może wrócić po zakazie na jeden mecz przeciwko Czechom w eliminacjach do Euro.

Powracający MC mogą powodować problemy Aleksejs SaveljevsMiejsce Win jest w środku stawki, ale Kazakevics będzie musiał dotrzymać wiary większości swoich starterów po porażce z Chorwacją. Robertsa Ultrigisa Prowadzi szarżę.

Prawdopodobny skład Polski na mecz:
Bałka; Bednarek, Beda, Wiedska; Frankowski, Zieliński, Piotrowski, S. Szymański, Zalewski; Lewandowski, Buxa

Łotwa Prawdopodobny wyjściowy skład:
Osole; Savalnieks, Cernomordijs, Balodis, Ciganiks; Dobery, MC; Zelenkovs, J. Ikaunieks, Daskevics; Ultrigis


SM słowa zielone tło

Mówimy: Polska 3-0 Łotwa

Po dwóch zmianach na stanowiskach kierowniczych występy Polski na boisku w 2023 r. pozostawiły wiele do życzenia, ale Orły z pewnością zakończą pełen wyzwań rok z dobrą notą.

Oprócz zwycięstwa nad Armenią, Łotwie w ostatnich miesiącach nie udało się zdobyć dobrych występów ani bramek i nawet jeśli Propiers odwróci swoje siły, Polska będzie musiała wygrać w typowy sposób.

Aby zapoznać się z analizą danych dotyczących najbardziej prawdopodobnych wyników, wyników i innych informacji dotyczących tego meczu, kliknij tutaj.


ID:529369:1false2false3false:QQ:: z pulpitu db:LenBod:collect13242:

Podglądy na e-mail

Kliknij tutaj, aby uzyskać Kret gryCodzienny e-mail z zapowiedziami i prognozami dla każdej ważnej gry!