Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapowiedź nowej piły łańcuchowej Lollipop 2023

Po dokuczliwości w zeszłym miesiącu mamy potwierdzenie: Lollipop Chainsaw otrzyma kompletną przeróbkę w 2023 roku.

Zapowiedziana przez Dragami Games – kierowana przez oryginalnego producenta gry, Yoshimi Yasuda – gra trafi na cały świat w przyszłym roku, chociaż nie ogłoszono oficjalnego tytułu ani platform. Zostanie on opracowany przez „grupę pracowników programistów z oryginalnego wydania, w tym Yasuda jako producenta, oraz nowy personel programistyczny z Dragami Games”.

Gra będzie miała na celu odtworzenie oryginału, ale Yasuda wyjaśnił, że nowa wersja będzie miała kilka zasadniczych różnic. Ze względu na moc sprzętu nowej generacji, nowa gra będzie cechować się „bardziej realistycznym podejściem do grafiki”. Mniej przyjemna dla fanów będzie wiadomość, że problemy z licencjonowaniem muzyki oznaczają, że w przeciwieństwie do pierwszych 16 licencjonowanych utworów w grze, „oprócz kilku licencjonowanych utworów, ścieżka dźwiękowa będzie się składać z nowej muzyki”.

Juliet Starling w Lollipop Chainsaw. (Zdjęcie: Gry Dargami)

Yasuda zażartował, że gra powróci w zeszłym miesiącu, aby uczcić 10. rocznicę. Ta przebojowa gra akcji została wydana w 2012 roku, a reżyser Suda51, reżyser James Gunn i Yasuda współpracowali ze sobą, aby przedstawić historię Juliet Starling – licealnej cheerleaderki złapanej w samym środku epidemii zombie.

Pisząc o stworzeniu oryginalnej gry i jej nowym powrocie, Yasuda wyjaśnił: „Niestety, różne czynniki spowodowały, że fani nie byli w stanie łatwo grać w Lollipop Chainsaw i minęło trochę czasu, odkąd gracze nie mieli dostępu do gry na obecne konsole.

„My, oryginalny zespół programistów Lollipop Chainsaw, wierzymy, że gra jest dla nas bardzo cenna i nie chcieliśmy pozostawiać jej w stanie zawieszenia, ponieważ gracze, którzy chcą w nią grać, nie mogą. W związku z tym kupiliśmy intelektualistę Lollipop Chainsaw od Kadokawa Games i zdecydowaliśmy się opracować nową wersję. Skontaktowaliśmy się już z Warner Bros. w sprawie rozwoju i są oni wspierani w tym przedsięwzięciu.

READ  Jak Forza Horizon 5 rozwija się w kolejnych generacjach konsol • Eurogamer.net

Gra zyskała wiele polubień, ale w naszej recenzji 5/10 IGN powiedział: „Lollipop Chainsaw nawet nie próbuje odróżnić się od gatunku, a większość z nich jest Robić Doświadcz nowości w świecie jej bohaterów i skończ w końcu pisząc z dala od niesamowitej gry akcji na papierze”.

Joe Scripps jest redaktorem wykonawczym wiadomości w IGN. podążać za nim Świergot. Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].