Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapowiedź: Mołdawia vs Polska – przewidywania, informacje o drużynach, składy

Zapowiedź: Mołdawia vs Polska – przewidywania, informacje o drużynach, składy

Sports Mole recenzuje wtorkowe mecze eliminacyjne Mistrzostw Europy pomiędzy Mołdawią a Polską, w tym prognozy, wiadomości o drużynach i możliwe składy.

Polska Podczas swojej wizyty będą chcieli odnieść dwa zwycięstwa z rzędu w grupie E Moldova Wtorek.

Tymczasem gospodarze chcą się odbić po weekendowej porażce z Albanią.


Podgląd meczu

©Reuters

Po spadku do najniższego w historii światowego rankingu wynoszącego 181 w październiku 2021 r. Mołdawia stopniowo poprawia się w miarę… Siergiej Klesenkoadministracja.

51-latek, który w swojej karierze wystąpił w 69 występach w reprezentacji Mołdawii, poprowadził swój kraj o krok od awansu z ostatniej ligi Ligi Narodów UEFA, ale Łotwa ostatecznie wyprzedziła ich różnicą bramek.

Pomimo zajęcia 38. miejsca w światowych rankingach FIFA w kwietniu 2008 roku, drużyna Tricolors nigdy nie była nawet bliska zakwalifikowania się do dużego turnieju, a czwarte miejsce w grupach kwalifikacyjnych stanowiło najlepszy wynik ich wysiłków.

Zdobywszy zaledwie dwa punkty w pierwszych trzech meczach w tym sezonie, choć jeden z tych meczów zakończył się imponująco, gdy zremisowali z Czechami bezbramkowo, ich szanse na rywalizację w Niemczech latem przyszłego roku wydają się nikłe. Pozytywny wynik wtorkowego meczu z Polską jest absolutną koniecznością, aby poprawić swoje losy.

Polski zawodnik Karol Świderski świętuje zdobycie pierwszego gola z Przemysławem Frankowskim i jego kolegami z drużyny 27 marca 2023 r.©Reuters

Z drugiej strony Polska ma wszelkie szanse na zakwalifikowanie się do piątego z rzędu dużego turnieju, mimo porażki z Czechami w marcowym meczu otwarcia.

Biało-Czerwoni dobrze się odbudowali, zapewniając sobie w marcu kluczowe zwycięstwo 1:0 z Albanią na Stadionie Narodowym w Warszawie, a następnie w piątkowy wieczór w tym samym miejscu w imponującym stylu pokonali Niemcy.

Obrońca Arsenalu Jakub Kewer Jedynego gola w meczu strzelił w 31. minucie Fernando Santosa – który w 2016 roku zdobył mistrzostwo Europy ze swoją rodzimą Portugalią – pokazał swoją siłę taktyczną, skutecznie zamykając sklep na resztę spotkania.

Choć wynik ten może posłużyć za odskocznię dla 68-latka na pozycji lidera w Polsce, to na nic się nie zda, jeśli nie poprzemy go kolejnym zwycięstwem we wtorek w Kiszyniowie, zwłaszcza po tym, jak Czechy uzyskały wyraźną czteropunktową przewagę na górze grupa E.

READ  John H. Thomas 1934-2023 | Wiadomości, sport, praca

Format eliminacji do Mistrzostw Europy Mołdawii:

Skład Mołdawii (wszystkie rozgrywki):

Model eliminacji do Mistrzostw Europy dla Polski:

Model Polski (wszystkie konkursy):


Wiadomości zespołowe

Polski zawodnik Karol Świderski świętuje zdobycie pierwszego gola z Przemysławem Frankowskim i jego kolegami z drużyny 27 marca 2023 r.©Reuters

Obrońca-ochotnik Igor Armas Wygląda na to, że jego międzynarodowa kariera faktycznie dobiegła końca, gdy Klisenko objął stanowisko trenera, po tym jak został ponownie wyrzucony ze składu przez swojego byłego kolegę z drużyny, mimo że od debiutu w 2008 roku rozegrał 83 mecze.

Jako jedyny zawodnik, który osiągnął dwucyfrową liczbę bramek w liczbie bramek międzynarodowych, Iona Nicolaesco Będzie dźwigał ciężar bycia najsilniejszym napastnikiem w swoim kraju.

Polska tymczasem będzie podróżować bez Jakub Błaszczkowski Po tym, jak pomocnik Wisły Kraków ogłosił odejście z międzynarodowej kariery po tym, jak wziął udział w swoim ostatnim w karierze meczu dla swojego kraju z Niemcami, który odbył się w piątek.

Podobnie, Kamila Celika, Grzegorz Krychowiak I Kamil Grusicki Zespół nie znalazł się w składzie od czasu, gdy opuścił ostatni Puchar Świata w 1/8 finału, a Santos chciał rozpocząć nową erę.

Ale, Robert Lewandowski Pozostaje w dużej mierze główną postacią Polski, ale nie wiadomo, kto będzie napastnikiem Barcelony we wtorek. Arkadiusz Melik Będzie miał nadzieję na ukłon, jeśli Santos będzie chciał skorzystać z dwóch napastników.

Mołdawia możliwy skład:
Raylene. Bosmak, Kraciun, Modrak; Revenko, Kemakov, Rata, Motban, Kujokari; Nicolaesco, Damaszek

Możliwy skład Polski:
Chesneya. Frankowski, Salamon, Bednarek, Kiyor; Zalewski, Linetti, Zieliński, Kamiński; Świderski, Lewandowski


Teksty SM zielone tło

Mówimy: Mołdawia 0-1 Polska

Mołdawia wyraźnie zaostrzyła sytuację od czasu nominacji Klisenki, a bezbramkowy remis z Czechami w marcu pokazał, że nie jest już tak słabą drużyną, jak w poprzednich kwalifikacjach.

Polska musi jednak być pełna pewności siebie po piątkowej wygranej z Niemcami i możemy sobie wyobrazić kolejne zacięte zwycięstwo, które zwiększy ich nadzieje na zajęcie drugiego miejsca w grupie E.

READ  Transmisja 4 meczów koszykówki na żywo na WKBN „Gra tygodnia” w sobotę

Aby przeanalizować dane dotyczące najbardziej prawdopodobnych wyników, wyników i nie tylko dla tego meczu, kliknij tutaj.


Najważniejsza wskazówka

Nasi partnerzy-eksperci ds Sporita.com Spodziewają się w tym meczu mniej niż 3,5 gola. Kliknij tutaj Aby dowiedzieć się, czego jeszcze można się spodziewać po tej grze i uzyskać więcej wypróbowanych i przetestowanych wskazówek piłkarskich.Poniżej 3,5: Dane


ID:516551:1false2false3false:QQ:: z pulpitu db:LenBod:collect12568:

Podgląd e-mailem

Kliknij tutaj, aby uzyskać Kret sportowyCodzienny e-mail z zapowiedziami i prognozami dla każdej ważnej gry!