Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapowiedź: Katar vs Albania – Prognozy, Wiadomości zespołu, Składy

Sports Mole omawia środowy międzynarodowy mecz towarzyski pomiędzy Katarem a Albanią, w tym prognozy, wiadomości o drużynach i możliwe składy.

Katar Przygotowania do Mistrzostw Świata 2022 zakończą meczem towarzyskim z nimi Albania Środowa noc.

Felix SanchezReprezentacja narodowa otworzy turniej z Ekwadorem 20 listopada, ale Albania nie zakwalifikowała się do finału turnieju, a reprezentacja narodowa patrzy zamiast tego na mecze kwalifikacyjne do Euro 2024 w przyszłym roku.


Podgląd meczu

© Reuters

Jako gospodarz Katar automatycznie zakwalifikował się do nadchodzących finałów Pucharu Świata i będzie to ich pierwszy występ w tych rozgrywkach.

Maroons są obecnie na obozie treningowym w Hiszpanii, przygotowując się do turnieju, gdzie zmierzą się z Gwatemalą, Hondurasem i Panamą w ostatnich trzech meczach towarzyskich, wygrywając oba mecze.

Katar przystąpi do tego meczu po sobotnim zwycięstwie 2:1 nad Panamą, a konfrontacja z Albanią będzie ostatnim meczem towarzyskim przed rozpoczęciem turnieju.

Zespół Sancheza otworzy turniej z Ekwadorem 20 listopada, a następnie zmierzy się z Senegalem i Holandią w grupie A.

Katar z pewnością będzie słabszy w swojej grupie, ale obecnie mają serię czterech niepokonanych meczów we wszystkich rozgrywkach, a kolejny pozytywny wynik w środę podniesie poziom zaufania.

Trener Albanii Eduardo Riga sfotografowany 28 marca 2021 r.© Reuters

Tymczasem Albania nigdy nie zakwalifikowała się do finałów Mistrzostw Świata, nie będzie też obecna na edycji turnieju w 2022 roku.

W rzeczywistości Czerwoni i Czarni wygrali sześć z 10 meczów podczas play-offów, ale ostatecznie zajęli trzecie miejsce w grupie A za Anglią i Polską.

Eduardo RygaDrużyna z pewnością może czerpać pozytywy ze swojej kampanii kwalifikacyjnej i była obecna na Euro 2016, gdzie odpadła w fazie grupowej turnieju.

Albania zmierzy się z Włochami i Armenią w kolejnych meczach towarzyskich odpowiednio 16 i 19 listopada, a następnie nie wróci do gry do marca przyszłego roku przeciwko Polsce.

Ryga została wybrana do grupy E w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2024, z Polską, Czechami, Wyspami Owczymi i Mołdawią.

READ  Czwarty dzień Wimbledonu | Reuters

Model Katar (wszystkie zawody):

Format Albanii (wszystkie zawody):


Wiadomości zespołu

Akram Afif świętuje strzelenie goli dla Kataru 27 września 2022 r.© Reuters

Oczekuje się, że trener reprezentacji Kataru, Sanchez, wyśle ​​na boisko silną drużynę, która rozpocznie gwizdek w środę, zanim wprowadzi zmiany na czas trwania zawodów.

Almoez Ali Jest najlepszym strzelcem drużyny z 41 punktami, a kapitan prawdopodobnie dołączy do niego w ostatniej trzeciej części stawki Hassan Al Haydos.

W reprezentacji Kataru jest duże doświadczenie, jeśli chodzi o mecze międzynarodowe, z Abdulaziz Hatem A Karim Boudiaf Pasuje również do tej funkcji od samego początku.

W międzyczasie Albania ma niesamowicie niedoświadczoną drużynę na ten mecz, ponieważ trener Ryga nie był w stanie powołać swoich najlepszych graczy z powodu sezonu, który jeszcze nie dojrzał do Pucharu Świata.

Najbardziej doświadczonym graczem w drużynie jest Szeryf Claco Przez sześć kapeluszy, a każdy pojawił się tylko raz lub jeszcze się nie pojawił.

Redon Xhixha Najprawdopodobniej otrzyma skinienie w ostatniej trzeciej części pola obok siebie Xhuliano Skukaz Pan HisageA Odis RocheA Armando Bruga A Zarządzanie promieniami Wśród niedostępnych.

Możliwe tworzenie bazy Kataru:
Al-Sheeb Hasan, Khoukhi, Salman, Khader; Hatem, Boudiaf, Waad, Asadullah; Ali Al Haydos

Możliwy startowy skład Albanii:
Szala. Turkage, Goreshta, Hakaj, Janko; Calako, Abazag, Delio, Marco; Skuka, Xhixha


SM słowa zielone tło

Mówimy: Katar 2-0 Albania

Katar będzie fantazjował o swoich szansach na kolejne zwycięstwo na szachownicy w tym meczu, a Albania będzie bardzo lekką stroną pod względem doświadczenia na poziomie międzynarodowym. Może to być punkt zatrzymania, ponieważ obaj menedżerowie są nastawieni na hurtowe zmiany podczas zawodów, ale Katar powinien ostatecznie mieć bardzo wysoką jakość.

Aby przeanalizować dane pod kątem najbardziej prawdopodobnych wyników, linii punktacji i nie tylko dla tego meczu, kliknij tutaj.


ID: 499169: 1false2false3false: QQ:: z pulpitu db: LenBod: collect10732:

READ  Brazylia zgadza się na umowę o nadawanie na Bliski Wschód, Afrykę i Polskę

Podgląd przez e-mail

Kliknij tutaj, aby uzyskać kret sportowyCodzienny e-mail z zapowiedziami i prognozami dla każdej większej gry!