Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapomnij o Counter Strike 2 – CSGO zostało odświeżone jako internetowy roguelike

Zapomnij o Counter Strike 2 – CSGO zostało odświeżone jako internetowy roguelike

Data premiery Counter-Strike 2 może się zbliżać, ale z nową odsłoną popularnej gry FPS Valve tuż za rogiem, CSGO się nie liczy. Osiągając nowe wyżyny, jeśli chodzi o jednoczesnych użytkowników na Steamie i ustanawiając rekordy liczby odblokowanych instancji CSGO, Global Offensive wciąż ma wiele do zaoferowania – nawet jeśli nie jesteś typowym fanem strzelanek. „Rogue”, nowy dedykowany tryb gry CSGO właśnie przesłany na Steam, który zamienia Counter-Strike w roguelike dla wielu graczy, jest już dostępny, w samą porę na mijające miesiące poprzedzające CS2.

Stworzony przez OrelStealth, Rogue to częściowo roguelike – lub roguelite – wersja CSGO, zawierająca wszystkie podstawowe elementy gatunku i dostępna do gry w pojedynkę lub z dwoma przyjaciółmi. Mapy są generowane proceduralnie, a każda rozgrywka zapewnia możliwość zbierania różnych kart, klątw i zdolności do wykorzystania przeciwko wrogom AI i niezwykle potężnym bossom.

Do wyboru jest osiem różnych postaci, każda ze specjalnymi zdolnościami, oraz ponad 100 różnych kart zapewniających szeroką gamę wzmocnień i olejków. Możecie to sprawdzić w poniższym zwiastunie:

W tej chwili Rogue jest wciąż niedokończony, ale OrelStealth mówi, że chcieli go uruchomić teraz, przed chaosem, który prawdopodobnie nastąpi, gdy CS2 trafi na Steam później tego lata.

Trzecia bitwa z bossem może zostać dodana w przyszłości i możesz napotkać mały błąd lub dwa, ale w zasadzie jest to CSGO, ponieważ jest mało prawdopodobne, że grałeś w to wcześniej – pomyśl o The Binding of Isaac lub Darkest Dungeon, z wyjątkiem teraz masz to. na AWP. Możesz dostać Rogue’a para.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi zmianami w Counter-Strike 2, których możesz się spodziewać tego lata. Możesz także rozejrzeć się po mapach Counter-Strike 2 i zobaczyć, jak nowy dym z Counter-Strike 2 zmienia grę.