Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zaplanowano rozpoczęcie Światowych Igrzysk Lacrosse

Gainesville na Florydzie – Igrzyska Światowe 2022 rozpoczynają się 12 lipca w Birmingham w stanie Ala. Drużyna USA rozpoczyna rywalizację kobiet w latach 60. meczem z Australią.

obecny krokodyl Danielle Pavinelliabsolwentka Florydy Haley Hicklen, wraz z głównymi trenerami zespołu USA Amanda O’Leary A Reggie Thorpe Ich lot zaczyna się jutro o 15:30 czasu obrotowego.

W ciągu pierwszych dwóch sezonów Pavinelli strzeliła 103 gole i 33 asysty w 43 rozegranych meczach. Tegoroczny napastnik AAC miał również łącznie 30 przyłożeń, 22 odwrócenia i 22 podciągnięcia.

Hicklin – absolwentka University of Florida 2019 i obecna asystentka trenera w Pete – zakończyła karierę jako siła Gator, z jej programem, który zdobył 566 rzutów i 194 przyłożenia. Jej bieg zdobył 0,483 obrońców, 9,42 goli do średniej i spowodował 12 tur.

W marcu O’Leary i Thorpe zostali głównymi trenerami szóstek.

Szóstki to dynamiczna wersja tego sportu rozgrywana na mniejszym korcie (70 x 36 metrów), z mniejszą liczbą graczy (6 na 6), intensywnym czasem gry (cztery ćwiartki po 8 minut) i 30-sekundowym strzałem zegara ściennego.

System Szóstek został oficjalnie ogłoszony w maju 2021 r. przez World Lacrosse, kolejny krok w procesie, który rozpoczął się w 2018 r. World Lacrosse powołał grupę roboczą do opracowania wersji tego sportu, która uzupełniłaby istniejące wersje bokserskie i terenowe tego sportu. osiągną kolejne pięć celów:

  • Wspieraj i zachęcaj do dalszego rozwoju Lacrosse na całym świecie
  • Zapewnienie większego dostępu do lacrosse poprzez usunięcie barier wejścia (np. koszt, wielkość zespołu, wielkość pola)
  • Przyciągnij kolejne pokolenie uczestników i fanów sportu dyscypliną charakteryzującą się rytmem, szybkością, punktacją i mniejszą specjalizacją.
  • Z biegiem czasu stwórz większą równowagę konkurencyjną na arenie międzynarodowej, udostępniając więcej krajów na podium na głównych imprezach międzynarodowych
  • Wpisuje się w ramy olimpijskie XXI wieku, w których MKOl i miasta-gospodarze pracują nad zmniejszeniem kosztów i złożoności organizacji Igrzysk Olimpijskich.

Relacje Lacrosse City z Igrzysk 2022 można znaleźć na kanale Olympic Channel, International Sports Broadcasting i transmisjach na żywo na stronie theworldgames.org.

stół damski

 


12 lipca 15:30 czasu centralnego przeciwko Australii
13 lipca 15:30 czasu centralnego vs japonia
14 lipca 15:30 czasu centralnego przeciwko Republice Czeskiej
15 lipca 14:00 CT / 15:15 CT Półfinały
16 lipca 19:00 / 20:15 czasu centralnego gry medalowe

Stany Zjednoczone kobiety


Rzeczownik Szkoła Wyższa
Madison Ahern Notre Dame 23
Casey Choma Notre Dame 23
Marge Donovan Princeton 22
Madison Doucet północny zachód 22
Halle Hecklin Floryda 19
Danielle Pavinelli Floryda 24
Duża Betty Virginia Tech ’21 / Pete (Gr.)
Bill Smith Boston College 24
Sam Swart Syrakuzy 21
Emma Terrell Syrakuzy 23
Megan Terrell Syrakuzy 22
Kaitlin Würzburg Karolina Północna 24

Oczekuje się, że w World Games, które sięgają 1982 roku, weźmie udział 3600 elitarnych sportowców z ponad 100 krajów, walczących o złoto w ponad 30 najszybciej rozwijających się dyscyplinach sportowych na świecie. Lacrosse zadebiutowało na World Games w 2017 roku, gdzie Amerykanki pokonały Kanadę w meczu o złoty medal w Polsce.

Pole kobiet składa się z Australii, Kanady, Czech, Haudenosaunee Nationals, Wielkiej Brytanii, Izraela, Japonii i Stanów Zjednoczonych.

Śledź aligatory:
#Len
Świergot
Instagram
Facebook

READ  Polska przeciwstawia się Lakeview w ciężkiej bitwie | Wiadomości, sport, praca