Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapaśnicy trzeciej ligi rywalizują w rzadkich spotkaniach plenerowych z fanami

ILION – Ze wszystkim, co zostało pominięte w lekkoatletyce w liceum z powodu pandemii koronawirusa w ciągu ostatnich 14 miesięcy, trenerzy i zapaśnicy z sześciu szkół średnich w okolicy wykorzystali swój późny sezon i spróbowali czegoś innego w sobotę.

Akademia Central Valley prowadziła dwa bloki na trawniku kompleksu sportowego Dees i była gospodarzem rzadkiego spotkania na świeżym powietrzu. Zapaśnicy z Little Falls, Dolgeville, Mt. Markham, Polska, New Hartford i szkoła goszcząca wzięli udział w dwóch rundach rywalizacji na sąsiednich matach, rywalizując przed największym tłumem, jaki ktokolwiek widział w tym sezonie, z trybunami zewnętrznymi mogącymi pomieścić więcej widzów niż sale gimnastyczne i zapaśnicze Akademia Central Valley. .

– Lubili przebywać na zewnątrz i myślę, że podobała im się atmosfera – powiedział trener reprezentacji Polski Mark Harlander. „Rodzice to lubili. Mamy tu rodziców, którzy nie widzieli, jak ich dzieci zmagają się z głową ”.

„Poza tym wszyscy czują się bezpiecznie na zewnątrz” – dodał.

Sezon zapaśniczy w liceum 2019-20 zakończył się przed trzecią ligą, a New York State High School Athletics Association zawiesiło zimowe rozgrywki play-off i odwołało wiosenne sporty 2020. Sport o wysoką stawkęZapasy zostały zawieszone podczas Nowego Roku w tym roku szkolnym i ostatecznie przeniesione z zimy na wiosnę. Podczas gdy koszykówka i siatkówka zimowa uzyskały zezwolenie państwa na rozpoczęcie treningu w lutym, powiat Herkimer pozostaje w tyle o miesiąc, zgodnie ze standardami określonymi przez Ministerstwo Zdrowia.