Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapaśnicy Ravi, przygotowania do igrzysk olimpijskich Deepak stagnacja |  Więcej wiadomości sportowych

Zapaśnicy Ravi, przygotowania do igrzysk olimpijskich Deepak stagnacja | Więcej wiadomości sportowych

NEW DELHI: Przygotowania zapaśników freestyle zmierzających do Igrzysk, Ravi Dahiya i Deepak Bunya, ucierpiały, ponieważ duet utknął w Warszawie.
Zarówno Ravi (57 kg), jak i Deepak (86 kg) nie mieli żadnych znakomitych partnerów do rywalizacji od czasu przybycia do miasta na Poland Open (8-13 czerwca) i w dużej mierze musieli skupić się na budowaniu siły mięśni, a nie na dostrajaniu ruchów zapaśniczych.
Od zakończenia turnieju minęły już ponad dwa tygodnie, ale wciąż czekają na wyjazd do Rosji. Obaj mają dołączyć do rodaka Bajranga Bunya (65 kg), który trenował do igrzysk olimpijskich u podnóża Władykaukazu.
W niedzielę zapaśnicy i ich trenerzy – Kamal Malikov (Ravi) i Murat Jedarov (Depak) – zostali zawróceni z Międzynarodowego Portu Lotniczego w Warszawie po tym, jak nie przedstawili poświadczenia bezpieczeństwa wydanego przez rząd rosyjski. Zespół otrzymał rosyjskie wizy wjazdowe w sobotę rano z ambasady Indii w Polsce i został zarezerwowany na wycieczkę do Moskwy, a następnie do Władykaukazu. Ale pracownicy linii lotniczych powiedzieli zapaśnikom i trenerom, że nie mogą wejść na pokład samolotu bez dokumentu wydanego przez rosyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Gladiatorzy są teraz z powrotem w swoim hotelu, nie widać żadnego wcześniejszego rozwiązania.
Na szczęście Bajrang i jego trener Shako Bentinidis zawsze jasno mówili o pominięciu mistrzostw Polski i stacjonowaniu we Władykaukazie, gdzie trenowało wielu czołowych zapaśników. Ale Ravi i Deepak wybrali wyjazd do Polski, przede wszystkim po to, by zdobyć odpowiednią ocenę olimpijską. Kosztowało go pominięcie Bajranga, aby spotkać swoje najlepsze nasienie Tokio Ale jego priorytetem było zdobycie dobrego treningu i rywalizacji przed meczami. Zawodniczka kobiet freestyle Finch Vogat, która brała udział w polskim zawodach i zdobyła złoty medal, została nagrodzona najwyższą nagrodą dla Tokio. Ale lepiej zaplanowała swoją europejską podróż szkoleniową.