Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Żałuję, że nie powiedziałem przynajmniej dwóch słów”: Stranger Things bicie serca Steve Harrington Ta rola została prawie skradziona przez Chase Stokes, zanim Joe Keery ją wygrał i przeszedł do historii

Steve Harrington, grany przez czarującego Joe Keery’ego, nigdy nie miał być. Chase Stokes ujawnił, że kiedyś brał udział w przesłuchaniu do roli Steve’a Harringtona. the zagraniczne banki Aktor opowiedział o tym, jak jego przesłuchania poszły okropnie źle.

Mówiąc o niefortunnej wycieczce do Orlando i zapominalskich kwestiach, które sprawiły, że był to dla niego taki problem, Chase Stokes nie miał żadnych nadziei po swoim przesłuchaniu. Mimo że był to dobry sport, aktor pogratulował Joe Keery’emu i życzył mu sukcesów.

Joe Keery jako Steve Harrington w Stranger Things.

Joe Keery prawie stracił swoją rolę w Dziwne rzeczy

W poście na Twitterze Chase Stokes ujawnił, że rola Steve’a Harringtona pochodzi z serialu World Fame Dziwne rzeczy To nie było zrobione dla Joe Keery’ego. Dom na plaży Aktor ujawnił, że brał udział w przesłuchaniu do roli Harringtona, dopóki przesłuchanie nie poszło okropnie źle.

Ścigaj Stokesa w Outer Banks Netflixa
Ścigaj Stokesa w Outer Banks Netflixa.

Przeczytaj także: „To mnie nie interesuje”: bracia Duffer potwierdzają, że oryginalne postacie nie powrócą w spin-offie Stranger Things, otrzymają nowego reżysera

Aktor ujawnił, że jechał z Atlanty do Orlando iz powrotem na przesłuchania, ale dość szybko poszło w dół. Aktor skomentował dalej, że Joe Keery idealnie pasuje do Steve’a Harringtona z The Dziwne rzeczy Ludzie zgodzili się również z oryginalną obsadą serialu.

„Zapomniałem o wszystkich kwestiach i byłem całkowicie poruszony. Jechałem osiem godzin z powrotem z Atlanty do Orlando, żałując każdej chwili mojego życia… Szkoda, że ​​nie powiedziałem co najmniej dwóch słów, ale Joe Keery to absolutna legenda i jest tak samo dobry jak Steve Harrington.” Jestem z niego bardzo dumny”.

Chase Stokes, mimo słabych testów, ostatecznie został wybrany do tzw. serii 2020 zagraniczne banki. Aktor jest obecnie związany z trzema nadchodzącymi projektami, które są obecnie na różnych etapach rozwoju.

READ  RECENZJA HAWKEYE „Najwyższej klasy opowiadanie w świetnym stylu Marvela oraz śmiały i wspaniały nowy bohater”

Wniosek: „To naprawdę głupie… Mam pracę”: gwiazda Stranger Things, Joe Keery, mówi, że internet go przypina i drukuje na podstawie jego wyglądu, nazywając go „głupim, internetowym pokarmem”

Chase Stokes podczas kręcenia filmu musiał zachować profesjonalizm wobec swojej byłej żony

Nieruchomy obraz z Outer Banks (2020-).
Nieruchomy obraz z Outer Banks (2020-).

Powiązany: Potwierdzono, że łamający serce Joe Keery pojawi się w sezonie 5 w FX Anthology Series Fargo

zagraniczne banki Był to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich czasów. W serialu Chase Stokes pracuje u boku byłej dziewczyny Madelyn Cline. Duet ujawnił, że podczas kręcenia trzeciego sezonu muszą pozostać profesjonalistami.

„Oczywiście, w niektórych aspektach, ale pod koniec dnia zawsze było bezpieczne miejsce w pracy. Mówiliśmy od pierwszego dnia, że ​​zawsze naszym zadaniem było opuścić program i sezon lepiej niż wtedy, gdy go opuściliśmy w przeszłości. I wszyscy nadal są rodziną. Outer Banks zawsze było rodziną. I cieszę się, że możemy kontynuować karierę zawodową.

Chociaż nie dostał roli Steve’a Harringtona, dostał ją zagraniczne banki w swojej autobiografii. Program ma obecnie ocenę 7,6 / 10 na IMDB i 79% na Rotten Tomatoes. zagraniczne banki Jest obecnie dostępny do transmisji strumieniowej na całym świecie w serwisie Netflix.

źródło: Świergot