Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zalewski wzywa Polskę, Mourinho nalega na uderzenie

Zalewski wzywa Polskę, Mourinho nalega na uderzenie

Gwiazda Romy, Nikola Zalewski, ukoronował swój awans powołaniem do kadry Polski na Mistrzostwa Świata. Skrzydłowy obrońca zadzwonił i Jose Mourinho zabrał głos w wywiadzie DAZN.

„Byłem zachwycony, kiedy poinformowali mnie o tym we wrześniu ubiegłego roku. Udało mi się zostać regularnym zawodnikiem pierwszej drużyny. To było nieoczekiwane, ponieważ miałem 19 lat. Piotr Zieliński bardzo mi pomógł i bardzo się zaprzyjaźniliśmy. Chronili mnie inni polscy zawodnicy, którzy grali w Serie A. Nigdy nie spodziewałem się, że pojadę do Kataru, to było marzenie i cel dla mnie i każdego.

The młody człowiek Uznanie wkładu w coś wyjątkowego.

„Zmienił mnie znacząco. Muszę mu podziękować, ponieważ sprawił, że znalazłem rolę, której nie sądziłem, że mógłbym zagrać. Jestem bardzo szczęśliwy, ale droga przede mną jest długa. Powiedział mi, żebym robił to, co wiem, dostać piłkę i pokonać przeciwników. A To był przywilej i zaszczyt być trenerem Gafara i kogoś takiego jak on. Jego relacje z zawodnikami były solidne na poziomie ludzkim. Pomógł mi w najtrudniejszych chwilach mojego życia. cały zespół wiedział, że można mu zaufać.

Zalewski nazwał swojego idola i skomentował swoją młodą karierę.

„Zawsze podziwiam Cristiano Ronaldo za to, jak gra i trenuje. Nie chcę być nazywany predestynowanym, co oznacza, że ​​wszystko i tak musi się wydarzyć. Mocno wierzę, że moje osiągnięcia są wynikiem mojej pracy i ludzi, którzy byli mi bliscy dla mnie, jak moi trenerzy i koledzy z drużyny.

Podążaj za nami wiadomości Google Więcej informacji o Serie A i włoskiej piłce nożnej

READ  Nauczycielka SC jedzie do Polski, aby pomóc dzieciom-uchodźcom