Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zagłosuj na najlepszy gorący automat ostatnich 25 lat!

Zagłosuj na najlepszy gorący automat ostatnich 25 lat!

To świetny początek PH25, nawet jeśli sami tak mówimy. Nie było wielu skarg na to, że Lotus Elise S1 został koronowany na najlepszy samochód sportowy ostatnich 25 lat; To niezbędny Lotus i bardzo ważny mały samochód. Nie jesteś pewien jego znaczenia? Do Johna, żeby to wyjaśnił…

Po wyczyszczeniu i odkurzeniu sportowych samochodów – przynajmniej do czasu ponownego spotkania zwycięzców – czas na nową kategorię: hot hatche. Bylibyśmy zaskoczeni, gdyby to zwycięstwo było tak wszechstronne jak Elise, biorąc pod uwagę wiele wspaniałych samochodów wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich 25 lat. PH pojawił się w samą porę na powrót gatunku; Podczas gdy rok 1998 był naprawdę znaczący tylko dla 306 Rallye i Golfa GTI Mk4 (tylko jeden z tych cięć), na początku 2000 roku ta część ponownie odkryła swoje mojo. Tutaj znajdziesz wszystkich wczesnych mistrzów 2000 roku, od Civica Type R do Focusa RS i 147 GTA do Golfa R32.

To było naprawdę w górę iw górę, z wielkim Golfem GTI, który powrócił kilka lat później, Renault Sport Megane wszedł naprawdę dobrze, Vauxhall VXR zapewniał huk za grosze, a nawet powrót dziwaka typu hot-hatch: za nasze grzechy, włączyliśmy nawet Imprezę. Z pięcioma drzwiami…

Znowu próbowaliśmy odciąć ziarno od plew pokoleń, ale jesteśmy prawie pewni, że najlepszy wylęg od 1998 r. Są one tutaj uwzględnione. Każdy, kto na próżno szuka naprawdę hardkorowych rzeczy, może spać spokojnie: właśnie zmieniliśmy gorące oferty specjalne w nasze głosowanie na następny samochód torowy. W przeciwnym razie, niezależnie od tego, czy wolisz hot hatcha, który jest lekki i prosty, jak Suzuki Swift Sport, czy też napęd na wszystkie koła i przerażająco szybki jak Audi RS3, znajdziesz samochód na tej liście.

READ  Galeria: Oto bliższe spojrzenie na przeszłe rekordy Xenoblade niż oczekiwano 3

Podobnie jak w przypadku głosowania na samochody sportowe — i właściwie we wszystkich ankietach PH25 — nie prosimy o tylko jedną opcję. Będzie to bardzo trudne, biorąc pod uwagę jakość i ilość samochodów, które pojawiły się w ciągu ostatniego ćwierćwiecza. Alternatywnie możesz wybrać trzy najlepsze, a my zbierzemy najwyższy wynik dla zwycięzcy ogólnego. Stanie się gwiazdą kolejnego epickiego filmu PH25 (tym razem trzymamy kciuki, promienie słońca) przed gigantycznym testem grupowym w dalszej części roku, którego premiera będzie miała miejsce na naszej wielkiej imprezie. Przyjęcie urodzinowe w Bicester Heritage.

Takie łatwe. Głosowanie kończy się w niedzielę 26-go – więc klikaj!