Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zachodni film dokumentalny Quentina Tarantino zmierza do Netflix

Django i Django

Netflix ma otrzymać 80-minutowy film dokumentalny w wielu regionach Django i Django – Sergio Corbucci Untethered W nadchodzących tygodniach jako operator otrzyma licencję na film z 2021 roku, którego premiera odbyła się na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Dokument jest listem miłosnym do zachodniowłoskiego reżysera Sergio Corbucci, który jest znany wielu ludziom Zachodu, w tym wielka cisza (1968), najemnicy (1968) i najbardziej istotne dla udziału Tarantino w tym dokumencie, django (1966).

Quentin Tarantino nie jest obcy zachodniemu gatunkowi z dwoma wpisami w tym gatunku, w tym Nienawistna Ósemka (2015) I znowu, jeśli chodzi o ten dokument, Odblokuj Django (2012).

tutaj jest Oficjalne podsumowanie W przypadku filmu Netflix:

Dzięki wywiadom z filmowcami Quentinem Tarantino i Ruggiero Deodato, dokument ten bada dziedzictwo spaghetti westernu Sergio Corbucci.

Obecnie nie znamy daty premiery filmu dokumentalnego w serwisie Netflix, ale ponieważ wkrótce pojawi się on w nadchodzących sekcjach w serwisie Netflix, nastąpi to w ciągu najbliższych 31 dni. Dokument zostanie przesłany zarówno przez Netflix w USA, jak i Wielkiej Brytanii.

Dokument został po raz pierwszy wydany we wrześniu i otrzymał w większości pozytywne recenzje, chociaż większość mediów wskazuje, że Tarantino posiada dokument. IndieWire wyraźnie stwierdza, że ​​Tarantino powinien być Bardziej zaangażowani w projekt Mówiąc, że „powinien być reżyserem”.

„The Hollywood Reporter” miał podobne odczucie, mówiąc, że lekarz miał swoje serce”.We właściwym miejscu, ale z odrobiną polerowania”.

Film dokumentalny jest dystrybuowany przez dystrybutora z Rzymu, Lucky Red.

Jeśli lubisz tego typu filmy dokumentalne o historii kina, zechcesz poszukać WidzimyProducentem nowej serii jest David Fincher. Podobnie jak ten, pokazuje zeznania fanów filmu i chociaż nie pasuje do wyrażenia miłości Tarantino do filmu, nadal warto go obejrzeć.

Sprawdzisz Django i Django Kiedy dotrzesz do Netflixa? Daj nam znać w komentarzach.

READ  Netflix wydaje 3 gry w wybranych krajach europejskich