Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zabawne piękno Harry Styles, lakier do paznokci marki: Co wiemy

Król lakieru do paznokci – tak, jedyny Harry’ego Stilesa -Może na wielką skalę zanurzając swoje rady w świecie piękna. Fani są przekonani, że były członek One Direction ma lakier do paznokci i markę kosmetyczną o nazwie Pleasing, która zostanie wydana w niedalekiej przyszłości po Korona gwiazda Emma Koren Noś firmową farbę w W okładka historii Opublikowano w sierpniu 2021 r.

Ale co jeszcze wiemy o tym rzekomym przedsięwzięciu i czy jest jakaś prawda w tych spekulacjach? Oto szczegół.

Projektant Harry’ego pracował również nad projektem Emmy W strzelać

długoletni projektant Harry’ego, Harry’ego LambertaWspółpracuje również z 25-letnią Emmą, która w nadchodzącym filmie występuje u boku piosenkarki „Watermelon Sugar”. Moje policjant – Został uznany za stylistę nagrodzonej Złotym Globem sesji zdjęciowej dla wydawnictwa. Ma to sens, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Harry i Emma pracowali razem i prawdopodobnie nawiązali przyjaźń, byłoby trochę wzajemnej promocji.

Harry został zauważony w „przyjemnym” towarze

W lipcu 2021 r Dunkierka Aktor został nakręcony w Czarna bluza z kapturem z napisem „Satysfakcja” na piersi. Konta fanów poświęcone identyfikacji części garderoby Harry’ego nie były w stanie tego pozyskać klauzula w samą porę. Miesiąc później zwolennicy Eagle zauważyli, że miał naklejkę podobną do tego z tyłu telefonu, kiedy był fotografowany w Los Angeles.

Zespół Harry’ego ma markę

W kwietniu i maju 2021 r. zespół artystów „Adore You” złożył wniosek o znaki towarowe na promie zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Wielkiej Brytanii. Marki obejmują wiele różnych produktów, ale w większości obejmują szeroką gamę produktów do pielęgnacji paznokci i skóry. Mniej więcej w tym samym czasie jego firma zarządzająca Full Stop kupiła kilka nazw domen (najwyraźniej w celu uniknięcia podróbek), w tym pleasing.com i pleasingnails.com.

Charles Sykes / Invision / AP / Shutterstock

Były asystent Harry’ego może być „dyrektorem” nowej spółki LLC

Według Endole, korporacyjnej bazy danych biznesowych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, nazywa się to firmą Zadowolony jako Holdings Limited Założona w Londynie w maju 2021 r. Harry został mianowany Business Managerem w ich bazie danych, oprócz swojego byłego asystenta, Emma Wiosna. To w szczególności sprawia, że ​​marka wydaje się niewiarygodnie znośna, ponieważ Emma została również zatrudniona jako dyrektor w osobistej wytwórni płytowej Harry’ego, Erskine Records.

READ  Najważniejsze informacje biznesowe: ceny konsumpcyjne, deficyt budżetowy

Przedstawiciel Harry’ego nie odpowiedział od razu Życie i stylSkomentuj prośbę.