Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Z poważaniem z Europy: Polska

Z miłością z Europy seria powoli kończy się trzema pozostałymi koncertami. Ambitny comiesięczny cykl obiadowy Calve Music Residency, który eksploruje repertuary kwartetów smyczkowych ze wszystkich 27 państw członkowskich UE, kontynuuje muzyczną wizytę w Polsce we wtorek, 7 grudnia o godzinie 13:10 w kolegiacie św. Mikołaja.

Contempo Quartet zaprezentuje różne wykonania trzech polskich kompozytorów. PUBLICZNOŚĆ: Numer kwartetu smyczkowego autorstwa żeńskiej kompozytorki Crosiny Beswich. 4 oraz numer kwartetu smyczkowego Carola Simanowskiego. 1 i numer kwartetu smyczkowego Witolda Makiszewskiego. 2 usłyszy ruchy. Koncert poprowadzi Jonah Salech, irlandzki założyciel i założyciel oraz dyrektor irlandzkiego. Da osobistą refleksję z programu koncertu.

Nowy rok z miłością z Europy będzie kontynuowany z zestawem Litwa i Finlandia, który zakończy się w marcu 2022 roku.

Lovingly from Europe odbędzie się zgodnie z przepisami rządowymi i będą obowiązywały wszystkie rządowe ograniczenia bezpieczeństwa. Jako dodatkowy środek ostrożności, pojemność jest ograniczona do 50 osób. Aby zgłosić te przypadki, należy przedłożyć świadectwa szczepienia Covid lub dowód odporności. Aby umożliwić zameldowanie, zaleca się wcześniejszą wizytę. Bilety są bezpłatne i należy je zarezerwować. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo dla tych, którzy chcą słuchać z domu. Odwiedź stronę, aby uzyskać informacje o biletach i transmisji na żywo www.galwaymusicresideency.ie.

Rezydencja muzyczna w Galway jest z dumą wspierana przez NUI Calway (partner edukacyjny), Radę Sztuki oraz Rady Miasta i Hrabstwa Galway. Po więcej informacji odwiedź www.galwaymusicresideency.ie.

READ  Podgląd: Polska vs Islandia - prognoza, wiadomości zespołu, rankingi