Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Z ilu odcinków składa się drugi sezon Record of Ragnarok? Wyjaśnienie anime Netflix

Historia sezonu 2 Ragnarok właśnie miała swoją premierę w serwisie Netflix, ale ile odcinków jest w sezonie 2, części 1 i części 2 anime?

Istnieje niezliczona ilość niesamowitych serii anime, które przedstawiają bitwy o wysoką stawkę; Jednak niewiele anime może dorównać poziomowi kosmicznego bóstwa Ragnarok Chronicle.

Serial zadebiutował na całym świecie w czerwcu 2021 roku, a zaledwie kilka minut wcześniej powrócił na platformę Netflix z drugim sezonem brutalnej rywalizacji między bogami a największymi wojownikami ludzkości.

Ile odcinków znajduje się w 2. sezonie Record of Ragnarok i jakie dubbingi są dostępne dla fanów anime w serwisie Netflix?

Ile odcinków jest w Record of Ragnarok Season 2?

Zostało to również potwierdzone w oficjalnym teaserze TacadoWersetRekord 2. sezonu Ragnarok obejmuje łącznie 15 odcinków; Są one jednak podzielone na dwie oddzielne części.

Rekord dla Ragnarok Season 2 Part 1, który wypadł 26 stycznia, obejmuje 10 osób epizody z sezonem 2, część 2, który ma zostać wydany później w 2023 roku, składający się z pozostałych pięciu odcinków.

  • Sezon 2 Odcinek 1 – „Dobro kontra zło”
  • Sezon 2 Odcinek 2 – „Niezwyciężony bóg wojny”
  • Sezon 2 Odcinek 3 – „Narodziny potwora”
  • Sezon 2 Odcinek 4 – „Ostatnia praca”
  • You Me Her S02E05 Sezon 2 Odcinek 5
  • Sezon 2 Odcinek 6 – „Sprzeczne motywy”
  • Sezon 2 Odcinek 7 – „Sto pieczęci”
  • Sezon 2 Odcinek 8 – „Szczyt 1116”
  • You Me Her S02E09 Sezon 2 Odcinek 9
  • Sezon 2 Odcinek 10 – Na krawędzi

Każdy odcinek 2. sezonu Record of Ragnarok trwa około 24 minut.

Wersje audio z dubbingiem są również dostępne dla następujących języków: angielski, brazylijski portugalski, polski, francuski, europejski hiszpański, niemiecki, węgierski, indonezyjski, włoski, hiszpański i tajski.

Pierwszy sezon Ragnarok miał swoją premierę w czerwcu 2021 roku i liczył 12 odcinków.

Jak czytać oryginalną mangę po angielsku

Mangę Ragnarok napisali Shinya Umemura i Takumi Fukui, a Ajichika był ilustratorem serii.

READ  Była Teffi mleczarz w Skrzypek na dachu 87 - The Hollywood Reporter

Manga rozpoczęła serializację w Japonii w listopadzie 2017 r., A od stycznia 2023 r. Wydano 17 pełnych tomów tankōbon. opublikowany lokalnie.

Dobrą wiadomością jest to, że pięć z tych tomów zostało już opublikowanych w języku angielskim, a szósty tom ma ukazać się 18 kwietnia 2023 r.

Fizyczne kopie dziennika mangi Ragnarok przetłumaczone na język angielski można kupić online AmazonkaI Księga depozytowaI Kamienie wodneI bibliotekai kilka lokalnych sklepów z komiksami.

Wersje cyfrowe są również dostępne do czytania online aplikacje GoogleI Apple iBooksI Amazon Kindle.

Dwie spin-offowe serie mangi również rozpoczęły serializację w Japonii, chociaż żadna z nich nie została wydana w języku angielskim od stycznia 2023 r.

„Shūmatsu no Valkyrie: Ryo Fu Hō Sen Hishōden” wydało siedem tomów, a „Shūmatsu no Walküre Kitan – Jack the Ripper no Jikenbo” ma się ukazać dopiero w październiku 2022 roku.

Napisane przez Toma Llewellyna – [email protected]

Z innych wiadomości, data premiery odcinka 4 sezonu 2 BMF i zapowiedź fabuły