Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Yu-Gi-Oh! Master Duel to jedna z najpopularniejszych gier na Steam

Głównie angażuję Yu-Gi-Oh! Z mangą, anime i wszystkimi fryzurami, które możesz zdobyć. Jest to również, oczywiście, bardzo popularna gra karciana, a jej najnowsza cyfrowa wersja, Yu-Gi-Oh! Master Duel pojawił się na Steamie w zeszłym tygodniu. Jest to obecnie czwarta najpopularniejsza gra na platformie przez jednoczesnych graczy.

W momencie pisania tego raportu, 172 tys. osób Grają w darmową grę karcianą, a dziś osiągnęła ona szczyt 255 tys. Duel Links, poprzednia iteracja z 2017 roku, cieszyła się popularnością Ale nigdy nie zbliżył się do tylu graczy.

Yu-Gi-Oh! Master Duel to potężne odtworzenie fizycznej gry karcianej. Zawiera ponad 10 000 kart, z których możesz zbudować swoją talię, samouczki, które nauczą Cię grać, oraz tryb Solo z historią, która pomoże Ci ćwiczyć.

Na jego dachu Yu-Gi-Oh! Działa podobnie do wielu gier karcianych. Tworzysz talię złożoną z około 60 kart i na zmianę rozkładasz karty potworów, zaklęć i pułapek. Karty potworów bezpośrednio atakują przeciwnika lub potwory przeciwnika, a gra kończy się, gdy punkty życia jednego gracza osiągną zero lub skończą się karty.

Za tym kryje się wiele unikalnych niuansów, ale nie będę ich wyjaśniał. Bo tego nie znam ani nie rozumiem. Zamiast tego obejrzałem powyższy film i byłem pod wrażeniem jego urzekających efektów i krzykliwej animacji. Głośno uderzasz w karty na planszy, powodując, że wszystkie inne karty wibrują, a karty zderzają się ze sobą podczas ataków. HearthStone oczywiście zrobił wiele z tych rzeczy dawno temu, ale Master Duel wydaje się o wiele bardziej ekstrawagancki.

Yu-Gi-Oh! Master Duel to darmowa gra przez Steam, z pakietami doładowania dostępnymi do zakupu w grze z klejnotami, które można zdobyć za prawdziwe pieniądze.