Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

YSU bije Słowo Wcielone w ST, 44-41 | Wiadomości, sport, praca

Reporter Photo/Robert Hayes, Chief Officer YSU, Jalil McLaughlin w końcu rzuca się do lądowania późnym czwartkowym wieczorem.

YOUNGSTOWN Kiedy drużyna piłkarska Youngstown State wchodzi do swojej szatni, nad głową wyświetla się jednowyrazowa wiadomość: „KONIEC”.

W inauguracyjnym sezonie przeciwko Incarnate Word w czwartek wieczorem, Penguins właśnie to zrobiły.

Spóźniony o trzy, mając tylko 39 sekund do gry, YSU poprowadził 52 jardy do UIW 23, aby ustawić cel z pola dla Colta McFaddena, aby wymusić dogrywkę. McFadden później strzelił bramkę z 27 jardów, aby wysłać Penguins na zwycięstwo 44-41 w ekscytującą noc na stadionie Stambaugh.

„Jestem po prostu dumny, że mogę walczyć. Przez cały tydzień mówiliśmy, że będzie to ponad 60 minut, przez cztery kwarty. Powiedziałem nawet (graczom), że rzuty z pola nie wygrają tego meczu, ale co ja, do diabła, wiem?”, powiedział trener YSU, Doug. Phillips. „Męstwo, o którym mówimy, z Grit U, mam nadzieję, że jest to widoczne dzisiaj w naszych chłopakach. Kiedy tego potrzebowali, pod koniec gry zrezygnowali. Nigdy się nie poddali, nie przestali walczyć i dali nam szansę wejść w dogrywkę i wygrać ją w dogrywce” .

Jalil McLaughlin z YSU (1:0) wykonał wyrównujący rzut dla McFaddena, po podaniu od Demeatric Crenshawa i pokonał 45 jardów.

„Myślałem o próbie dostania się w pole bramkowe. Myślałem, że cofnąłem się dalej niż byłem, spojrzałem na zegar i zobaczyłem, że pozostały trzy sekundy, więc próbowałem zejść tak szybko, jak to możliwe „- powiedział McLaughlin „Po prostu próbowałem zrobić to, co mogę zrobić, aby wciągnąć zespół w bramkę, wiedząc, że straciliśmy trzy gole”.

Ze swojej strony McLaughlin był całonocnym katalizatorem YSU. Wspaniały zawodnik przebił się na 242 jardy i strzelił dwa gole. Dodał również 46 jardów. Jego całkowity pośpiech zajął siódme miejsce w historii YSU i był pierwszym, który przełamał 200 jardów od czasu, gdy Jody Webb strzelił 213 goli przeciwko Woffordowi w 2016 roku.

READ  ESE zabezpiecza umowę na dystrybucję telewizji z ELEVEN SPORTS za

Tymczasem MacFadden został wyrwany, gdy wywołano jego numer. Starszy obywatel i Polska poszli do 3 na 3 w nocy.

„Kiedy zespół prosi cię o wykonanie takiego kopniaka po wszystkim, przez co przeszli we wszystkich grach, musisz upewnić się, że robisz wszystko, co w twojej mocy, i robisz wszystko, co możesz” – powiedział skromny Macfadyen. „Naprawdę doceniam moją drużynę ochronną, lucjan i stojak. Byli w gotowości przez całą noc. Ci faceci naprawdę dużo dla mnie robią, aby przygotować mnie na sukces.”

Czy był to największy kopniak McFaddena w jego karierze?

„Tak”, powiedział, „tak bym powiedział”. „Podobało mi się; co za sposób na rozpoczęcie sezonu z taką grą”.

Posiadając dogrywkę, UIW (0-1) miał problemy z przemieszczeniem piłki, a na trzecim, rozgrywający UIW Cam Ward został zwolniony przez Vinny’ego Gentile’a za stratę 21 jardów. Na czwartym i 25 miejscu Cardinals poszło na to z 40, a Ward prawie zdobył pierwsze uderzenie w mieszance, zanim duże uderzenie odrzuciło piłkę i YSU odzyskał równowagę.

Pingwiny i UIW poruszały się tam i z powrotem przez większość nocy. Youngstown State objęło wcześnie prowadzenie 14:0, zanim Cardinals wkroczyli ponownie w pierwszej połowie 24-21. Następnie, w drugiej połowie, drużyny zaczęły wymieniać się wynikami.

Wcielone Słowo miało dwie szanse na dotarcie do sianokosów i to była różnica, ale obrona Pingwina pozostała wysoka.

Na początku czwartego wepchnął Cardinals do pomocy, zanim ich jazda się zatrzymała i musieli grać.

Następnie, w swoim kolejnym posiadaniu, wyszli 3 auty. Jednak z przewagą 34-31 i na 4 i 1, Cardinals zdecydowali się rzucić kostką, oddając piłkę Kevinowi Brownowi. Hunter Allen z YSU wszedł, by odrobić straty, oddając piłkę Penguinsowi głęboko w UIW.

„Gdybym był w takiej sytuacji, zrobiłbym to” – powiedział Phillips.

Później dodał: „Czwarty i jeden w grze takiej jak ta, w tę i z powrotem, zająłbym czwarte miejsce. Spójrz na naszą obronę, która często była na boisku, a oni zorganizowali wielki pokaz, kiedy mieli do.”

READ  Polska wygrywa inauguracyjny Narvik Cup - TotalRL.com | Ekspresowa Liga Rugby

Kilka zagrań później Crenshaw zarobił pieniądze w odległości 3 jardów od przyłożenia, aby wysunąć swoją drużynę na prowadzenie 38-34.

Crenshaw, student roku przygotowawczego, swoją pierwszą karierę rozpoczął w czwartek. Ukończył 9 z 12 prób podania na 112 jardów i przyłożenie i dodał 81 jardów i dwa przyłożenia.

„Zdecydował, że strzelę tutaj gola”. Phillips powiedział, że widząc tę ​​jazdę od młodego mężczyzny (świetnie).

Gdy pozostało 2:15, Wcielone Słowo miało mnóstwo czasu na jazdę. Cardinals przeszli 75 jardów w ośmiu zagraniach i ograniczyli bieg z 2-jardowym podaniem z Warda do Trevora Peggy’ego.

Zwycięstwo polegało na cytowaniu scenariusza drużyny YSU, która miała problemy z ukończeniem wiosennych meczów, podczas których Pingwiny zakończyły 1-6. W każdej z tych strat Pingwiny były w posiadaniu w drugiej połowie.

„Iść i robić, to jest to, co chcesz zobaczyć. Możesz kłaść rzeczy na ścianach, możesz mówić o słowach, ale możesz to zrobić, udowodnić i obejrzeć dziś wieczorem, to są rzeczy, które kładziemy nacisk” – powiedział Phillips. . Dodał: „Przez cały tydzień rozmawialiśmy o tym, co trzeba, musimy pozostać razem przez wzloty i upadki, w tym meczu były wzloty i upadki. Nasze dzieci pozostały razem i to jest braterstwo, które budujesz w szatni ”.

The Penguins odwiedzają Michigan 11 września na jedyny pozaobozowy mecz sezonu. Rozpocznij w południe.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej