Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

YouTuber twierdzi, że baterie eksplodowały w trzech smartfonach Samsunga z powodu niedawnej fali upałów w Wielkiej Brytanii

Znany recenzent techniczny, który cierpiał z powodu fali upałów, która przeszła przez Wielką Brytanię w zeszłym tygodniu, twierdził, że trzy z jego telefonów Samsung eksplodowały z powodu intensywnego upału.

Aaron Main Powiedział DailyMail.com, że baterie w jego Samsungach Galaxy S6, Galaxy Note 8 i Galaxy S10 były trzy razy większe, odsuwając tylne obudowy każdego telefonu, podczas gdy żaden z ponad 600 smartfonów z jego kolekcji nie został wycofany .

Gwiazda YouTube nie jest jedyną, która cierpi z powodu uszkodzeń Samsunga, ponieważ kilka osób w Wielkiej Brytanii zgłosiło ten sam problem, a jeden użytkownik powiedział, że zdarzyło się to urządzeniu Samsunga, które przez jakiś czas było nietknięte w szafie.

Ostatnie wydarzenia odzwierciedlają wydarzenia z Samsunga Galaxy Note 7 z 2016 roku, które zostały spontanicznie znalezione i znaleziono błąd, który spowodował co najmniej 112 pożarów.

Przewiń w dół, aby zobaczyć wideo

YouTuber, który recenzuje technologię, udostępnił na Twitterze zdjęcia trzech smartfonów Samsunga, które według niego zostały uszkodzone przez falę upałów – baterie eksplodowały z powodu wybrzuszenia.

Wielka Brytania odnotowała rekordowo wysokie temperatury przez ponad tydzień, a najwyższa temperatura osiągnęła 104 stopnie 19 lipca.

A upał wydawał się zbyt duży, aby wytrzymały nawet smartfony Samsunga.

Inny recenzent techniczny, Zaryab Khan, skomentował tweet Minnie, mówiąc, że napotkał podobny problem.

może potwierdzić to samo. Ostatnio moje zauważalne akumulatory 10+, Z fold 2 i S20 spuchły.

Inny użytkownik powiedział, że stało się to z jego urządzeniem Samsung, które od jakiegoś czasu stoi w szafie

Inny użytkownik powiedział, że stało się to z jego urządzeniem Samsung, które od jakiegoś czasu stoi w szafie

Smartfon wygląda, jakby został podzielony na pół, co było spowodowane wybuchem baterii – twierdzi użytkownik

Smartfon wygląda, jakby został podzielony na pół, co było spowodowane wybuchem baterii – twierdzi użytkownik

Nigdy nie zdarzyło się to żadnym innym telefonom w grupie, bez względu na to, ile miały lat. Tylko urządzenia Samsung.

READ  Recenzja sprzętu: Gra i oglądanie: The Legend Of Zelda - Link do przeszłości Link

Niektórzy spekulują, że ciepło jest inne w Wielkiej Brytanii, a jeden z użytkowników Twittera twierdzi, że domy są zaprojektowane tak, aby zatrzymywać ciepło, podobnie jak piekarnik, i że może to spowodować przegrzanie baterii.

Hossam również podzielił się swoimi przemyśleniami, zauważając, że „Samsung nie testował swoich telefonów w warunkach wysokiej temperatury”. Twierdzi, że mieszka w Arabii Saudyjskiej.

Wiadomość o eksplozji smartfonów Samsunga może przypomnieć kilka fiasek Galaxy Note 7, które uwypukliły wyzwania związane z pakowaniem większej mocy do znacznie cieńszych telefonów wprowadzonych na rynek w sierpniu 2016 r., aby pokonać nowy iPhone firmy Apple.

Inny recenzent techniczny, Zaryab Khan, skomentował tweet Minnie, mówiąc, że miał podobny problem

Inny recenzent techniczny, Zaryab Khan, skomentował tweet Minnie, mówiąc, że miał podobny problem

W Wielkiej Brytanii od ponad tygodnia obserwuje się rekordowo wysokie temperatury, a najwyższa temperatura osiągnęła 104 stopnie 19 lipca.  Upał wydawał się być zbyt duży nawet dla smartfonów Samsunga.

W Wielkiej Brytanii od ponad tygodnia obserwuje się rekordowo wysokie temperatury, a najwyższa temperatura osiągnęła 104 stopnie 19 lipca. Upał wydawał się być zbyt duży nawet dla smartfonów Samsunga.

Gdy pojawiły się plotki, że najnowsze urządzenie Apple nie ma być największą innowacją tego roku, kierownictwo Samsunga zmusiło dostawców do przestrzegania bardziej rygorystycznych terminów, pomimo wielu nowych funkcji.

Wkrótce po wydaniu i zakupie telefonów zaczęły się pojawiać doniesienia o telefonach.

Ostatnie wydarzenia odzwierciedlają te z 2016 r. Samsung Galaxy Note 7 (na zdjęciu), który wykryto spontanicznie eksplodował i znaleziono błąd powodujący co najmniej 112 pożarów.

Ostatnie wydarzenia przypominają te z 2016 r. Samsung Galaxy Note 7 (na zdjęciu), który spontanicznie eksplodował i znaleziono błąd powodujący co najmniej 112 pożarów.

Zaledwie miesiąc po premierze, główny DJ Koh zorganizował konferencję prasową w Seulu w Korei Południowej, na której ogłosił wycofanie 2,5 miliona urządzeń Galaxy Note 7, które ostatecznie zostaną zastąpione nowym i bezpiecznym Note 7.

Chociaż firma była chwalona za szybkie myślenie, znalazła się również pod ostrzałem za ogłoszenie tych planów przed opracowaniem strategii, jak zgromadzić miliony telefonów w 10 krajach i uzyskać zamiennik dla wszystkich.

Rok później Samsung został trafiony pozwem zbiorowym od co najmniej 1900 południowokoreańskich użytkowników, którzy żądali odszkodowania w wysokości do 822 000 USD.

READ  Microsoft dodaje darmową, wbudowaną sieć VPN do swojej przeglądarki Edge

Jednak wycofanie kosztowało firmę 5,3 miliarda dolarów i kolejne 19 miliardów dolarów, gdy firma całkowicie wycofała Note 7 zaledwie dwa miesiące po tym, jak zaczął eksplodować.