Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Youngblat spełnia swoją tęczową obietnicę w Polsce | Wycieczka do Perth

Muzyk Jungflat narysował tęczę na ulicy przed swoim ostatnim koncertem w Polsce, spełniając obietnicę złożoną dziwnemu polskiemu fanowi.

W 2020 roku Jungplat udostępnił zdjęcie, na którym stoi na pomalowanej tęczami ulicy w londyńskiej dzielnicy Camden. Młody kibic z Polski powiedział, że chciałby, aby niektóre części kraju miały w jego ojczyźnie ulice pokryte tęczami, które rząd uznał za „niehomoseksualne”.

Yungblud odpowiedział fanowi, obiecując: „Chodniki będą pomalowane na piękne kolory. Następnym razem, gdy tam dotrę, sam pomaluję ulicę przed areną. Będziemy dalej walczyć. Cała moja miłość jest z tobą ”.

Kiedy muzyk czytał w tym tygodniu koncert w Polsce, w otoczeniu fanów dotrzymał słowa, dekorując tęczą ulicę przed swoim koncertem.

„Opowiada o pokoleniu, które jednoczy się, aby stworzyć pozytywne zmiany na tym świecie, a ludzie, którzy próbują trzymać się starej ideologii, która nas powstrzymuje, nieuchronnie poniosą porażkę, ponieważ wszyscy będziemy przytłoczeni. Nigdy, przenigdy nie wstydź się być tym, kim jesteś , Obiecuję. Bądź dumny z tego, kim jesteś ”. Yungblud powiedział w swoim filmie.

Jungblatt powiedział, że w 2020 roku ponownie stał się biseksualny. Jego światowa trasa zbliża się do Perth pod koniec lipca na koncert w The Aster.

Pracownicy OIP


Możesz wesprzeć naszą pracę, subskrybując nas Patrian
Albo nasz wkład GoFundMe Kampania.

READ  Polski parlament zatwierdza mur graniczny z Białorusią - Sądownictwo - Aktualności