Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xbox Spring Sale 2021 – Pierwsza wyprzedaż

Xbox Spring Sale 2021 – Pierwsza wyprzedaż

Plik Wyprzedaż Xbox Spring 2021 Teraz dostępne z dużą liczbą gier na konsolę Xbox One, pakietami, edycjami specjalnymi, zawartością do pobrania i nie tylko. Przeszukaliśmy to wszystko, aby znaleźć wszystko, co jest prezentowane po raz pierwszy w ramach naszej wiosennej wyprzedaży. Zapoznaj się z poniższą listą.

Kliknij odpowiednią flagę, aby zobaczyć ceny w Twojej okolicy. Możesz także filtrować, sortować i zarządzać plikiem Alerty cenowe Z Sprzedaż Xbox strona.

Sprawdź kolumnę informacyjną, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat rodzaju sprzedaży i wszelkich osiągnięć, których nie można osiągnąć w tytułach, i kliknij przycisk „Kup”, aby przejść do oficjalnej strony sklepu.

Sprzedaż Xbox One

Pakiety Xbox One i edycje specjalne

Wydaje się, że Hitman 3 jest głównym celem pakietów Xbox One i części wydań specjalnych podczas pierwszej sprzedaży, z 25% rabatem na edycje Deluxe i Standard. Jeśli jesteś tuż po podstawowej wersji gry, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem jest edycja standardowa, ale jeśli szukasz czegoś dodatkowego, edycja Deluxe zawiera również pakiet Deluxe z kostiumami i przedmiotami premium, cyfrową ścieżką dźwiękową oraz cyfrową książkę „Deadman World” z komentarzem reżysera. IO Interactive ma wiele treści i aktualizacji zaplanowanych dla Hitman 3, ale jeśli posiadasz Edycję Deluxe, możesz uzyskać dostęp zarówno do zawartości bezpłatnej, jak i kontraktów Deluxe Escalation, takich jak Gauchito Antiquity. Jeśli nie jesteś pewien, czy Hitman 3 jest właśnie dla Ciebie, nie zapomnij, że możesz spróbować Darmowy pakiet startowy Hitman 3 pierwszy.

Gry na konsolę Xbox One

Zarówno Empire of Sin, jak i Gods Will Fall są pokazywane po raz pierwszy, odpowiednio ze zniżką 30% i 25%. Empire of Sin to turowa gra strategiczna osadzona w Chicago w czasach prohibicji w latach dwudziestych XX wieku, która buduje własne imperium przestępcze. Jest również dostępny w Xbox Game Pass, więc jeśli jesteś członkiem, możesz najpierw go wypróbować. Gods Will Fall został wydany zaledwie kilka miesięcy temu. Jest to przygodowa gra akcji, w której widzisz grupę wojowników walczących z bogami, aby ocalić ludzkość.

READ  Funkcja harmonogramu systemu Windows 10 zniknie

DLC na konsolę Xbox One

Istnieje sporo tanich ofert DLC na Xbox One. Halo Reach: Kampania i DLC dla Assetto Corsa Competizione i Bear With Me kosztują znacznie poniżej 10 funtów. Tryb fabularny Red Dead Redemption 2 i zawartość Ultimate Edition będą kosztować trochę więcej, ale są tego warte w Red Dead 2.

Sprzedaż okien

Gry dla systemu Windows

MotoGP 2020 ma największą zniżkę w kategorii gier na Windows, 75% taniej – ale pamiętaj tylko, że obecnie pokazuje cztery osiągnięcia, których nie można osiągnąć. Jeśli masz ochotę na Elder Scrolls, możesz znaleźć do 67% zniżki na Morrowind Game of the Year Edition, Oblivion Game of the Year Edition i Skyrim Special Edition. Control ma również przyzwoitą zniżkę w wysokości 40%, ale nie zapominaj, że jest również dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC.

Podsumowując, kilka pozycji z wiosennej wyprzedaży znajduje się na liście sprzedaży po raz pierwszy, ale jeśli żadna z tych sprzedaży na Xboxa nie jest dla Ciebie dobra, sprawdź naszą pełną listę. Darmowe gry Xbox.