Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xbox Spring Sale 2021 – Pierwsza wyprzedaż

Plik Wyprzedaż Xbox Spring 2021 Teraz dostępne z dużą liczbą gier na konsolę Xbox One, pakietami, edycjami specjalnymi, zawartością do pobrania i nie tylko. Przeszukaliśmy to wszystko, aby znaleźć wszystko, co jest prezentowane po raz pierwszy w ramach naszej wiosennej wyprzedaży. Zapoznaj się z poniższą listą.

Kliknij odpowiednią flagę, aby zobaczyć ceny w Twojej okolicy. Możesz także filtrować, sortować i zarządzać plikiem Alerty cenowe Z Sprzedaż Xbox strona.

Sprawdź kolumnę informacyjną, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat rodzaju sprzedaży i wszelkich osiągnięć, których nie można osiągnąć w tytułach, i kliknij przycisk „Kup”, aby przejść do oficjalnej strony sklepu.

Sprzedaż Xbox One

Pakiety Xbox One i edycje specjalne

Wydaje się, że Hitman 3 jest głównym celem pakietów Xbox One i części wydań specjalnych podczas pierwszej sprzedaży, z 25% rabatem na edycje Deluxe i Standard. Jeśli jesteś tuż po podstawowej wersji gry, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem jest edycja standardowa, ale jeśli szukasz czegoś dodatkowego, edycja Deluxe zawiera również pakiet Deluxe z kostiumami i przedmiotami premium, cyfrową ścieżką dźwiękową oraz cyfrową książkę „Deadman World” z komentarzem reżysera. IO Interactive ma wiele treści i aktualizacji zaplanowanych dla Hitman 3, ale jeśli posiadasz Edycję Deluxe, możesz uzyskać dostęp zarówno do zawartości bezpłatnej, jak i kontraktów Deluxe Escalation, takich jak Gauchito Antiquity. Jeśli nie jesteś pewien, czy Hitman 3 jest właśnie dla Ciebie, nie zapomnij, że możesz spróbować Darmowy pakiet startowy Hitman 3 pierwszy.

Gry na konsolę Xbox One

Zarówno Empire of Sin, jak i Gods Will Fall są pokazywane po raz pierwszy, odpowiednio ze zniżką 30% i 25%. Empire of Sin to turowa gra strategiczna osadzona w Chicago w czasach prohibicji w latach dwudziestych XX wieku, która buduje własne imperium przestępcze. Jest również dostępny w Xbox Game Pass, więc jeśli jesteś członkiem, możesz najpierw go wypróbować. Gods Will Fall został wydany zaledwie kilka miesięcy temu. Jest to przygodowa gra akcji, w której widzisz grupę wojowników walczących z bogami, aby ocalić ludzkość.

READ  Google mówi, że Apple „nie powinno wykorzystywać nękania” generowanego przez blokadę iMessage

DLC na konsolę Xbox One

Istnieje sporo tanich ofert DLC na Xbox One. Halo Reach: Kampania i DLC dla Assetto Corsa Competizione i Bear With Me kosztują znacznie poniżej 10 funtów. Tryb fabularny Red Dead Redemption 2 i zawartość Ultimate Edition będą kosztować trochę więcej, ale są tego warte w Red Dead 2.

Sprzedaż okien

Gry dla systemu Windows

MotoGP 2020 ma największą zniżkę w kategorii gier na Windows, 75% taniej – ale pamiętaj tylko, że obecnie pokazuje cztery osiągnięcia, których nie można osiągnąć. Jeśli masz ochotę na Elder Scrolls, możesz znaleźć do 67% zniżki na Morrowind Game of the Year Edition, Oblivion Game of the Year Edition i Skyrim Special Edition. Control ma również przyzwoitą zniżkę w wysokości 40%, ale nie zapominaj, że jest również dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC.

Podsumowując, kilka pozycji z wiosennej wyprzedaży znajduje się na liście sprzedaży po raz pierwszy, ale jeśli żadna z tych sprzedaży na Xboxa nie jest dla Ciebie dobra, sprawdź naszą pełną listę. Darmowe gry Xbox.