Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xbox Series S za mniej niż 100 £ w GRA, jeśli wymieniasz na Switcha, PS4 lub Xbox One • Eurogamer.net

Xbox Series S za mniej niż 100 £ w GRA, jeśli wymieniasz na Switcha, PS4 lub Xbox One • Eurogamer.net

Brytyjska sieć GAME ogłosiła uderzającą ofertę zakupu Xbox Series S za mniej niż 100 funtów przy wymianie na Nintendo Switch, PlayStation 4 lub Xbox One.

Jednak wyraźnie warunki i zasady GAME dotyczące tej oferty jasno wskazują, że ta oferta jest dostępna tylko dla ogółu społeczeństwa, a nie „handlowanie” z dostawcami poszukującymi szybkiej złotówki.

Sieć stwierdza: „GAME zastrzega sobie prawo do odrzucenia każdej oferty każdemu, kto uważa, że ​​jest kupującym / klientem komercyjnym”. Innymi słowy, jeśli korzystasz z CEX, nie mów swoim pracownikom, aby ulepszyli dziesiątki genialnych Xbox One dla serii S tylko po to, aby odsprzedać nowsze konsole z zyskiem. Może to mieć zastosowanie, jeśli Jesteś zorganizowanym oszustembardzo.

Eurogamer News Cast: Czy Nintendo Switch Pro przyjdzie na ratunek 2021?

Xbox Series S zwykle kosztuje w Wielkiej Brytanii 250 £. Jednak dzięki tej ofercie zapłacisz maksymalnie 99,99 GBP, jeśli dokonasz transakcji na którejkolwiek z wyżej wymienionych konsol w tym samym momencie zakupu od dziś do poniedziałku 14 czerwca.

Wymień nowszą konsolę, a kwota, którą zapłacisz, zostanie obniżona do poniżej 99,99 GBP – do 49,99 GBP za 1 TB PS4 Pro lub do 39,99 GBP za Nintendo Switch.

Ile oszczędności daje ta oszczędność w porównaniu ze zwykłymi kursami swapów GAME? To zależy od konsoli i konkretnego modelu.

Zabawki Cennik handlowy Stwierdza, że ​​zazwyczaj otrzymasz 170 GBP kredytu za 1 TB PS4 Pro, a cena Xbox Series S 250 GBP zostanie obniżona do 80 GBP. Oferta 49,99 GBP pozwala zaoszczędzić 30 GBP.

Zamiast tego GAME zwykle daje 185 funtów kredytu na Nintendo Switch (oryginalny model, a nie Lite). Wyświetl 39,99 GBP tutaj oszczędza 25 GBP.

Tańsze i starsze modele dadzą Ci większe oszczędności.

Zwykle otrzymujesz oryginalny PS4 500 GB na kredyt w wysokości 120 GBP. Przy cenie 99,99 GBP oferta daje 30 GBP.

READ  Czy istnieje lepszy sposób na ocieplenie naszych domów pełnych niebezpieczeństw?

Być może najlepsze jest to, że oryginalny Xbox One o pojemności 500 GB będzie miał zwykle 85 funtów kredytu. Przy 99,99 GBP oferta daje 65 GBP.

Jak zwykle dzieje się to tylko wtedy, gdy zapas jest włączony, więc prawdopodobnie warto zadzwonić z wyprzedzeniem, zanim trafisz na wypuszczony Xbox One.

W styczniu GAME zmniejszyło znaczenie grupy skalpującej, sugerując, że w ciągu jednego dnia napotkają 2000 PS5. Jednak kilka miesięcy później nowe konsole są nadal trudne do znalezienia w magazynie. Spróbujesz tego schematu?