Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xbox potwierdza, że ​​Visions of Mana nie będzie dostępne w ramach Game Pass

Xbox potwierdza, że ​​Visions of Mana nie będzie dostępne w ramach Game Pass

Xbox potwierdził w rozmowie z Eurogamer, że Visions of Mana nie będzie dostępne w ramach Game Pass.

W weekend dostrzeżono odniesienia do nadchodzącej gry RPG akcji studia Square Enix, która pierwszego dnia zostanie wydana w witrynie Xbox w ramach usługi Game Pass. Xbox potwierdził teraz, że był to błąd.

„Jesteśmy świadomi, że witryna Xbox.com zawierała język sugerujący, że Visions of Mana pojawi się w usłudze Xbox Game Pass i możemy potwierdzić, że był to błąd” – oznajmił rzecznik Microsoftu w oświadczeniu dla Eurogamer.

„Chociaż zawsze aktualizujemy bibliotekę i szukamy nowych sposobów zapewnienia członkom wartości i wyboru, nie mamy obecnie planów wprowadzenia Visions of Mana do Game Pass”.

Wgląd w Manę | Rozgrywka ujawniona w Xbox Developer Direct 2024Obejrzyj na YouTube

Visions of Mana pojawiło się w niedawnym Xbox Developer Direct jako tajny dodatek, a niektórzy przypuszczali, że oznacza to wydanie Game Pass.

Będzie to pierwsza gra z serii Mana od ponad 15 lat, a jej wydanie zaplanowano na konsolę Xbox Series

Fani Square Enix mają nadzieję, że premiera Visions of Mana na Xbox będzie oznaką, że więcej gier tej firmy trafi na konsolę.

W szczególności wiemy już, że gra MMORPG Final Fantasy 14 pojawi się na Xbox w tym roku, jak ogłosił szef Xbox, Phil Spencer, podczas Final Fantasy 14 Fan Fest w Las Vegas.

READ  westchnienie! Dla przypomnienia, Sony nie tworzy Supermana na PS5 wyłącznie