Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xbox Game Pass traci szybkie ukończenie i wkrótce 11 kolejnych gier

Xbox Game Pass traci szybkie ukończenie i wkrótce 11 kolejnych gier

Xbox Game Pass ma wkrótce wypuścić 12 gier, w tym Subnautica: Below Zero, Dirt 4, Slime Rancher, Lemnis Gate i szybkie ukończenie.

Microsoft potwierdził teraz kolejną partię gier, które wkrótce zostaną wycofane z Xbox Game Pass i PC Game Pass. Z serwisu opuści łącznie 12 gier, w tym Xbox Game Pass można szybko ukończyć. Data usunięcia nie została ustalona, ​​ale wyobrażamy sobie, że prawdopodobnie odejdą około 30 dnia miesiąca, chociaż jest to oczekiwane Dirt 4, Dirt Rally opuści EA Play i Xbox Game Pass Ultimate 3 października, kiedy serwery obu gier zostaną wyłączone.

Gry opuszczają Xbox Game Pass 30 września

Jeśli szukasz łatwego wyniku gracza i dobrej gry, w którą możesz zagrać, zanim zniknie z Game Passa, zechcesz sprawdzić Procesję na Kalwarię, którą można ukończyć w około dwie godziny z Wędrówka kalwaryjska. Jeśli chodzi o dłuższe ukończenie, możesz chcieć nadać priorytet, Dirt 4, Dirt Rally i Lemnis Gate mają szacunkowe ukończenie 60-80 godzin. Subnautica: Under Zero obsługuje polecenia konsoli, ale wygląda na to, że zostało załatane. Mogą jednak nadal działać z Xbox Cloud Gaming.

W przypadku pakietów Windows masz tylko plik Portal Limes (Windows) Nie ma się o co martwić.

Czy musisz wrócić do którejś z tych gier, aby pozbyć się jakichkolwiek osiągnięć? Daj nam znać w komentarzach!

READ  Możesz teraz wyszukać i znaleźć Cyberpunk 2077 w PlayStation Store