Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xbox Game Pass dodaje pięć kolejnych gier

W ramach subskrypcji Xbox Game Pass pojawi się jeszcze pięć gier! Dołącz do serwisu już dziś przez Escape Academy, My Friend Peppa Pig, Psi Patrol The Movie: Adventure City Calls, PowerWash Simulator i Overwhelm.

ucieczka z akademiiA Emulator PowerWashszybkie osiągnięcie Mój przyjaciel Peppa PigA Film Psi Patrol: Przygoda Miasto wzywa Wszystko sprowadza się do Xbox Game Pass i PC Game Pass, a przytłoczony Można w nią grać tylko z PC Game Pass.

W tej chwili wszystkie te gry są dostępne w Game Pass teraz, z wyjątkiem PowerWash Simulator, który prawdopodobnie dołączy do usługi jeszcze dzisiaj.

Escape Academy (konsola i PC)

ucieczka z akademii

Witamy w Escape Academy. Trenuj, aby zostać najlepszym mistrzem escape roomów. Rozwiąż zagadki. Włamuj serwery. Poznaj kolegium. Przygotuj idealną filiżankę herbaty. W pełni grywalna w trybie dla jednego gracza lub w trybie współpracy ze znajomym – lokalnie lub online!

Symulator PowerWash (chmura, konsola, komputer)

Emulator PowerWash

Emulator PowerWash

Pozbądź się stresu dzięki PowerWash Simulator! Zmyj swoje zmartwienia kojącymi dźwiękami wody pod wysokim ciśnieniem. Włącz myjkę elektryczną i wydmuchaj każdą uncję brudu i brudu, jaką możesz znaleźć. Zbuduj swój własny biznes powerwash, odblokuj nowe gadżety, ulepszenia i nie tylko – od prostej satysfakcji z powerwash po błyszczące wykończenie.
Zrelaksuj się lub odpręż w trybie dla jednego gracza lub graj ze znajomymi w trybie współpracy online; Tak czy inaczej, baw się dobrze, czysto. Żaden brud nie jest zbyt mocny dla kombinacji podkładek, dysz, detergentów i dodatków. Od zwykłych maniaków po graczy, którzy chcą wejść w sedno sprawy, każdy może odebrać i zagrać, aby poczuć się włączonym. Ciesz się relaksującą atmosferą i bezstresowym tempem, usuwając brud z tarasów, chodników, pojazdów i parków. Bądź kreatywny i twórz sztukę. Twoje dysze to Twoje pędzle; Sąsiedztwo to twoje płótno. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i spłucz swoje troski w błoto.
Relaks i satysfakcja gwarantowana.

READ  Na Yoshi Ride w Super Nintendo World wybuchł pożar, zmuszając park do tymczasowego zamknięcia

My Friend Peppa Pig (chmura, konsola i PC)

Mój przyjaciel Peppa Pig

Mój przyjaciel Peppa Pig

Wyrusz w pełną zabawy przygodę z Peppa Pig. Stwórz swój styl, poznaj ulubione postacie i graj w świecie Peppy. To jak bycie w programie telewizyjnym!

Movie Psi Patrol: Adventure City Calls (chmura, konsola, PC)

Film Psi Patrol: Miasto przygód wzywa

Film Psi Patrol: Miasto przygód wzywa

Wielkie miasto, większa przygoda! Patrol Patrolowy musi uratować Miasto Przygód przed samolubnymi machinacjami burmistrza Hamdingera — i potrzebuje cię w Drużynie PAWsome! Bądź młody – w tym Chase, Skye i Liberty na ulicy – i użyj narzędzi wyższego poziomu, aby uratować dzień, w tej zabawnej platformówce 3D dla wszystkich dla jednego lub dwóch graczy.

przytłaczać (szt.)

Czy masz na to oko? Który zagrasz jako pierwszy? Daj nam znać w komentarzach!