Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wzniesiony Atlantis Martin, zbyt ofensywny atak Polski na Oak Hill

20 maja – Polska – Kiedy wszedłem do meczu, polski strzelec Atlantis Martin wydawał się mieć ciężki start w środę.

Następnie odebrała pierwsze z 12 trafień, znokautowała pierwszy jam i pomogła muszkieterom pokonać 13-3 Raiders w bezkonferencyjnym meczu softballu w Poland Regional High School.

„Jestem do tego przyzwyczajony, ponieważ – nie chcę mówić, że na początku zawsze mam zły start, ale zwykle mam trudny start, a potem się z tego wydostaję” – powiedział Martin, młody, powiedział . – A więc dobrze jest móc się z tego wydostać, co zdecydowanie pomaga również zespołowi.

Knights (5-2) nie marnowało czasu na atak na dole pierwszej połowy.

Uczeń Chloe O’Leary nadaje tempo. Ustawiła hittera cross-field, aby uzyskać główny duet, awansowała na trzecie miejsce w piosence Gabby Bolduc, a następnie zdobyła bramkę w RBI starszej siostry Kaylin O’Leary.

Trenerka reprezentacji Polski Katrina Celli określiła wczesny atak jako „fantastyczny”.

„Nie pracowaliśmy już od jakiegoś czasu, więc myślę, że wracając do siebie i wychodząc na boisko, wiem, że możemy to zrobić” – powiedziała. „Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje kilka rund, ale łączą się, uderzają w wiosło i uderzają w piłkę”.

Polska otworzyła mecz ośmioma meczami u dołu trzeciego spotkania z początkującą Mią Valier (3-7). Numer 9 poprowadził odbijającego Gretchyn Paradis na pikniku, potem Khloe O’Leary podążyła za nim sama, a Bolduc poszedł załadować regulamin.

Jeden gol padł po podanej piłce, Kaylin O’Leary i Emma Bunyea mieli po dwóch zawodników RBI, Emma Gagne prowadziła jeszcze dwoma z jednym, inna piłka zdobyła kolejne podanie, Khloe O’Leary prowadził w ostatnich dwóch połowach meczu z inny.

„Niekoniecznie czuję się w ten sposób przez cały czas, ale zdecydowanie czuję, że jeśli zacznę, reszta zespołu pójdzie za mną” – powiedział O’Leary. „Ale jeśli tego nie zrobię, mamy świetny skład na trasie”.

READ  Czeskie trio wróciło do ojczyzny w przeddzień meczu eliminacyjnego Pucharu Narodów Europy

Raiders popełnili trzy faule w meczu i siedem fauli w meczu.

„To tylko jedna z tych rzeczy” – powiedział trener Oak Hill, Don Terriolt. „Wszystko, co musisz zrobić, to zająć jedno piętro na raz, uderzać za każdym razem i stamtąd jechać”. „To znaczy, gdy raz popełnisz jeden lub dwa błędy, mają tendencję do upadku, ale tak długo, jak wstawają i idą na następny kort, to wszystko się liczy. Nie wspominając o tym, że Polska to dobry zespół, trafili na piłka ciężko. Nie możesz im tego odebrać ”.

Najeźdźcy odrobili straty na szczycie czwartego miejsca i ostatecznie włamali się do tablicy wyników. Kelsey Young, który zwolnił Valiera na skoczni po trzeciej rundzie, sam odpadł z kadru, awansował na drugie miejsce na ziemi, trzecie z powodu faulu, a następnie wrócił do domu na czas, aby zdobyć bramkę, gdy Valier został złapany na wybiegu.

Rycerze odpowiedzieli własnym biegiem na dole czwartej. Bunyea popełnił faul i strzelił jedynego gola Gagne’a.

Polska zaliczyła jeszcze dwie rundy w piątej. Paradis trafiła w jeden hit i strzeliła trudnego gola w Chloe O’Leary, który doprowadził do faulu w Oak Hill, a następnie O’Leary wróciła do domu sama z Bulldockiem, co doprowadziło do kolejnego błędu.

Raiders dotarli do Martina na szóstym miejscu, trafiając cztery kolejne gole w pojedynkę (Adelle Surette, Young, Nataleigh Moody i Peighton Theriault), zdobywając dwie rundy. Martin doszedł do siebie i uderzył kolejnych dwóch uderzających, aby zakończyć połowę.

Następnie Martin poprowadził do centrum dolnego szóstego miejsca w wyścigu w parku. To był jej pierwszy hit w grze w jej czwartym trafieniu.

Martin powiedział: „Myślę, że to z pewnością była duża część mojej frustracji”. „Również frustracja spowodowana nie uderzeniem w ogóle na początku, a potem jednym dużym trafieniem, myślę, że to zdecydowanie do tego doprowadziło.”

READ  11-Bit Studios Poland planuje wydać Frostpunk 2 w 2024 roku

Martin zaoferował 1-2-3 nad siódmym miejscem, w tym kopnięcia na rozpoczęcie i zakończenie frejma. Jej pierwsze dwa przejazdy były jej jedynymi wolnymi podaniami w grze i zrobiła sześć przejazdów.

Martin powiedział: „Zwykle robiłem coś więcej niż tylko szybką piłkę i zmianę, ale zdecydowaliśmy się dzisiaj zagrać w Fastball i to zadziałało”. „Obszar trafienia nie był tak szeroki, jak chciałem, ale był bardzo dobry”.