Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyprzedaż świąteczna w Google Store w UE obejmuje 20% zniżki na większość produktów

Chociaż firma została założona 4 września 1998 r., firma Google od dawna obchodziła swoje urodziny 27 września. Kupujący w Europie mogą już dziś skorzystać ze świątecznej wyprzedaży sprzętu w lokalnych sklepach Google.

Oferty w regionie Azji i Pacyfiku Zaczęło się w piątek Dzięki promocji na Pixela 6 i Pixela 6. Klienci z Australii, Japonii i Tajwanu, którzy kupią cokolwiek w ten weekend, otrzymają zniżkę na flagowe produkty Google jeszcze w tym roku.

jest podobne do poprzednie lata, Europa dostaje ostrzejsze cięcia 24 godziny na dobę. Podstawowa oferta to kod promocyjny „GOOGLEBDAY”, który daje 20% zniżki na większość produktów. Obejmuje to Pixel 5, Pixelbook Go (tylko w Wielkiej Brytanii), Nest Hub Max, Nest Hub drugiej generacji, Nest Doorbell (przewodowy), Nest Wifi, kontroler Stadia, Pixel Buds z serii A i wiele innych akcesoriów bez limitu liczby przedmiotów, które możesz kupić ze zniżką.

Jednak nowa kamera Nest Cam (bateria), dzwonek do drzwi (bateria), Chromecast z Google TV i Fitbit Charge 5/4 są niewykwalifikowany do odliczenia.

Transakcja jest szersza niż w zeszłym roku, z 2020 zobacz 22% zniżki Wystarczy wybrać produkty.

Tymczasem zwykłe urządzenia Pixel 4a, Nest Audio i Chromecast otrzymują 23% zniżki z „BDAYSURPRISE23” przy kasie.

Ta wyprzedaż w Google Store trwa do północy (czasu lokalnego) w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Hiszpanii, Norwegii, Holandii, Włoszech, Irlandii, Niemczech, Francji i Danii.

Więcej w Google Play:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Losowo: Usterki rozprzestrzeniają się w horrorze Pokemon Scarlett i wirus Violet