Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyprzedaż Steam sprawia, że ​​niektóre z jej najlepszych gier wynoszą 0,99 USD

Wyprzedaż Steam sprawia, że ​​niektóre z jej najlepszych gier wynoszą 0,99 USD

Trwa zimowa wyprzedaż Steam, co oznacza setki zniżek na jedne z najlepszych i najpopularniejszych gier w sklepie PC. W ramach wyprzedaży Valve — właściciele Steam i firma odpowiedzialna za jedne z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały — obniżyła ceny swoich gier, co z kolei oznacza, że ​​niektóre z wyżej wymienionych najlepszych gier wszechczasów są tanie jak barszcz. Jak tanio? Taniej niż dolar.

Na przykład oba wylot Gry — wylot i Brama 2 – 90 procent zniżki, co oznacza 0,99 USD. Jest również wyceniony na 0,99 USD lub mniej, co jest prawie każdą grą, jaką Valve kiedykolwiek stworzyło, minus Pół życia Alex. W tym oryginał pół życia gry podobne opuścił grę 4 Dead Niewolne gry kontratak Gry i nie tylko. jeśli chcesz Okres półtrwania: Alexjedno z jego ostatnich wydań, które nie jest bezpłatne, będziesz musiał wydać ponad 23,99 USD, ponieważ jest to tylko 60 procent zniżki.

Wszystkie te oferty są dostępne tylko do 5 stycznia. Jeśli jesteś zainteresowany którymś z nich, możesz je znaleźć tutaj. W międzyczasie możesz znaleźć resztę zimowej wyprzedaży tutaj. Wydaje się, że prawie każda godna uwagi gra jest na sprzedaż, ale nie znajdziesz lepszych gier za tak niską cenę. Jeśli jednak nie masz już dolara na swoje imię z powodu Świąt Bożego Narodzenia, nie martw się, te gry Valve wydają się być przecenione za barszcz za każdym razem, gdy odbywa się duża sezonowa wyprzedaż, cztery razy w roku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich gier — w tym nie tylko wszystkich najnowszych ofert, ale wszystkich najnowszych wiadomości z gier wideo, plotek, przecieków i nieokiełznanych spekulacji — kliknij tutaj. tutaj Lub, alternatywnie, sprawdź powiązane łącza wymienione poniżej, aby uzyskać informacje nie tylko o PC, ale także o konsolach.

READ  Rejestracja na E3 otwiera się dla fanów w przyszłym tygodniu • Eurogamer.net